HELLO WORLD!

ISTANBUL

Elmadag Cad. No:81
Sisli, Istanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Technopark Campus
Kat:1 No:5 Canakkale

+90 212 247 39 29

USA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

QATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Pyramid Room

Sürükleyici Bir Etkinlik Deneyimi 

Piramit Oda, büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalarla birleştirilerek oluşturulan dijital bir enstalasyondur. Piramit Oda, etkinlikleriniz için seçebileceğiniz en görkemli seçeneklerden biridir.

Piramit Oda’nın tasarımı, katılımcıları kendilerini görüntünün içindeymiş gibi hissettirecek şekilde hazırlanmıştır. Katılımcılar, bu etkileyici arka plan önünde poz vererek kendi telefonlarıyla fotoğraf veya video çekebilirler.

Ayrıca, özel bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak tasarlanmış çerçeve uygulamalarını fotoğraflarınıza ekleyebiliriz. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel hazırlanan çerçeve ile birlikte daha fazla dikkat çekecektir.

Piramit Oda, ziyaretçilerinizi etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizin unutulmaz bir parçası haline gelecektir. Bu etkinlik deneyimi, katılımcılarınızın etkinliğiniz hakkında konuşmalarını sağlayacak ve sosyal medyada paylaşım yapmalarını teşvik edecektir.

Tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları Piramit Oda ürünü için Harikalar Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından tescillenmiştir.

CALL NOW

You can call us to get detailed information about this product, make a reservation or get an offer without wasting time!

REQUEST FOR OFFER

You can get an offer from us to rent or buy this product for your events. Our experienced team is looking forward to giving you the best service.

    PHOTOS