Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlikve Çocuk Bayramı’nda, Turkcell Pera mağazasında TCL iş birliğiyle gerçekleştirilen ve Tüpraş Batman Rafinerisi’ndeki Atatürk temalı fotoğrafçılık etkinliği, çocuklar ve aileler için unutulmaz bir bayram deneyimi sundu.

23 Nisan Etkinliği

TCL ve Turkcell Pera Mağazası Etkinliği

TCL iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Turkcell Pera mağazasında özel bir etkinlik düzenledik. Etkinlikte, çocuklar için unutulmaz bir deneyim sunmak amacıyla Atatürk temalı bir fotoğraf çekim alanı oluşturuldu. Çocuklar, etkinlik için özel olarak tasarlanmış Green Box Photo Booth sayesinde, sanki Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte yan yana poz veriyormuş gibi fotoğraflar çekildiler. Hem çocuklar hem de aileleri, bu özel günü kutlamak ve anlamlandırmak için Turkcell Pera mağazasını ziyaret ettiler. Atatürk’ün mirası ve Türkiye Cumhuriyeti’nin değerleri etrafında bir araya gelen bu etkinlik, aynı zamanda genç nesillerin milli ve manevi değerlerine daha da yakınlaşmalarına katkı sağladı. 

 

Tüpraş Batman Rafinerisi Etkinliği

Diğer etkinliğimiz ise Tüpraş Batman Rafinerisi’nde gerçekleşti. Burada da, Atatürk temalı bir fotoğrafçılık aktivitesi düzenledik. Katılımcılar, yapay zeka teknolojisiyle hazırlanan AI Photo Booth‘un yanında, çocuklar ve yetişkinler için özel olarak tasarlanmış Atatürk görselleriyle hatıra fotoğrafları çektirdiler. Etkinliğimize katılan 1500’den fazla çocuğa, 500’ün üzerinde hatıra fotoğrafı hediye ettik. Böylece, uzun kuyrukların oluştuğu bu etkinlik, katılımcıların yüzlerinde gülümsemelere sebep oldu ve bayram coşkusunu zirveye taşıdı. 

Hemen ara, teklif al!

 

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünler, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar’dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile
Harikalar
olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; Çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinlikten Fotoğraflar