Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kendi Dijital Sanat Eserinizi Yaratın: AI Graffiti ile Tanışın!

Basit çizimlerinizi büyüleyici sanat eserlerine dönüştüren, eğlenceli ve yenilikçi çözümümüz AI Graffiti ile tanışın!

 AI Graffiti etkinliklerde etkileyici bir interaktif  deneyim sunuyor

AI Graffiti, katılımcılara dokunmatik bir ekran aracılığıyla dijital grafitti yapma olanağı sağlıyor. Bu platformda, katılımcılar bir dokunmatik kalem kullanarak, çeşitli renkler, fırçalar ve stil seçeneklerinden yararlanarak kendi tasarımlarını oluşturuyorlar. Yapılan amatör çizimler, daha sonra yapay zeka teknolojisi kullanılarak önceden belirlenmiş tasarım promptlarına göre yeniden işleniyor ve sanatsal değeri yüksek eserlere dönüştürülüyor.
 
Böylece bu süreç, katılımcılara kendi yaratıcılıklarını üst düzey sanat eserlerine çevirme zevkini sunuyor. Buna ek olarak, oluşturulan grafitti tasarımları, istenirse anında basılıp alınabiliyor veya dijital ortamda paylaşılabiliyor.

AI Graffiti, markaya ve etkinliğe göre kişiselleştirilebilir

 

Diğer tüm ürünlerimizde de olduğu gibi, arka plan ve özel çerçeveler, markaya veya etkinliklerin konseptlerine göre özelleştirilebilir. Etkinliğinizin temasına özgü senaryo ve kurgular ürüne entegre edilebilir ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğin daha çok öne çıkması sağlanabilir. Markanıza özel hazırlanan çerçeve tasarımı, videolara uygulanarak, etkinlik boyunca dijital olarak paylaşılan fotoğrafların etkinliğinizin temasıyla uyumlu olmasını sağlar.

Hemen ara, teklif al!

 AI Graffiti ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


AI Graffiti ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    AI Graffiti,
     şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.