Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Bu Sene, O Sene!

Hisseli Harikalar Fabrikası, Hisseli Harikalar ve En Sonunda “Harikalar”

 

Hisseli Harikalar Fabrikası, Hisseli Harikalar ve en sonunda 2023 ‘de Harikalar olarak herkese yeniden merhaba… Bizler 17 inci yaşımızı bitirdik, 18 inci yaşımızda yeni planlar yaptık ve yeni maceralar için hazırlıklara başladık!

Harikalar olarak 2006 yılında henüz deneyim pazarlaması yurtdışında bile yeni yeni konuşuluyorken; maceramızı burada, Türkiye’de başlattık. Sektör öncüsü olarak etkinlik ve reklam sektöründe bir çok ilke imza attık. Sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir çok kişiye ve ajansa ilham kaynağı olduk.

En önemlisi ise 17 yılda biz “Harika” bir ekip olduk…

Önce iş arkadaşlarıydık. Sonra arkadaş ve en sonunda hepimiz birer ortak olduk. Bazen geceler boyu çalıştık ve başarmanın mutluluğunu paylaştık, bazen hep beraber kamplara gittik eğlendik… Bazen bir ralli arabası ile Türkiye’nin bir ucundan bir ucuna yol bulduk. Bazende yardım edebileceğimiz yerlere elimizdeki bütün imkanları kullanarak el verdik.

Bazen Atilla, bazen Şaban… Bazen Utku, bazen Yiğit olduk… Sonra Tuğba olduk, Kadir olduk, Uğur olduk, Ramazan olduk, Halil olduk… O kadar çok olduk ki… Amerika ‘da Steve, Katar ‘da Ahmed olduk.

Artık yeni isimlerle, yeni ülkelere doğru yola çıkıyoruz. 17 sene önce kurduğumuz uzun isimli küçük şirketimizi, kısa ismi ve yeni kardeşi ile birlikte global bir ajans olma yolunda uğurluyoruz.

Şimdiye kadar maceramıza dahil olan tüm eski iş arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve partnerlerimize teşekkür ederiz. Kısa isimli büyük şirketimiz, sizlerle yeni projelere imza atmak için can atıyor. Çünkü içimizden bir ses diyor ki;

Galiba bu sene, o sene!…