Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Digital Age Tech Summit 2024’te Ekolojik Adımlar

Teknoloji ve dijital çözümler dünyasının buluşma noktası olan Digital Age Tech Summit 2024, bu yıl da yenilikçi projelere ve interaktif deneyim alanlarına ev sahipliği yaptı. Etkinliğin ana sponsoru olan Garanti BBVA’nın standında, sürdürülebilirlik ve çevre bilincine dikkat çekmek amacıyla geliştirdiğimiz “Ekolojik Adımlar” ürünü, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Garanti BBVA Ekolojik Adımlar Etkinliği


Garanti BBVA Standında Ekolojik Adımlar

 

Garanti BBVA’nın mobil uygulamasında yer alan “Ekolojik Adımlar” sayfasını tanıtmak ve kullanıcıların çevre dostu alışkanlıklar edinmelerine yardımcı olmak amacıyla, özel bir deneyim alanı oluşturduk. Bu alandaki Run Challenge ürünümüz, katılımcıların günlük yaşamlarında daha fazla hareket etmelerini teşvik ederek, belirli bir adım sayısına ulaşmalarını hedefleyen bir görev içeriyordu. 

Standımızda deneyim yaşayan katılımcılar, bu görevleri tamamladıklarında cam termos gibi çevre dostu hediyeler kazandılar. Böylelikle bu termoslar, tek kullanımlık plastiklerin azaltılmasına katkıda bulunarak, katılımcıların sürdürülebilir alışkanlıklar edinmelerine yardımcı oldu. Ayrıca, Garanti BBVA mobil uygulamasındaki adım atma görevini başarıyla tamamlayan her kullanıcı için bir tohum ekerek doğaya katkı sağlandı.

Katılımcılar için Sürdürülebilir Deneyimler

Digital Age Tech Summit 2024 boyunca, Garanti BBVA standına gelen ziyaretçiler, sadece teknolojinin sunduğu yenilikleri deneyimlemekle kalmadı, aynı zamanda ekolojik bilinci artıracak adımlar atma fırsatı buldular. Böylece, “Ekolojik Adımlar” projesi ile hem bireysel sağlığı hem de çevresel sürdürülebilirliği teşvik etmeyi amaçladık.

Digital Age Tech Summit 2024’te yer alarak, teknolojinin sürdürülebilirlik ve çevre bilinci ile nasıl buluşturulabileceğini gösterdik. Garanti BBVA ile birlikte hayata geçirdiğimiz “Ekolojik Adımlar” projesi, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı ve gelecek etkinlikler için ilham verici bir örnek oldu.

Hemen ara, teklif al!

 Run Challenge ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Run Challenge ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Etkinlikte çekilmiş fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.