Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Netflix’in Yeni Dizisi ‘3 Cisim Problemi’

Netflix’in ‘3 Cisim Problemi’ dizisinin etkinliğinde interaktif ürünlerimiz ile izleyicilere dizinin atmosferini ve büyüsünü hissettirdik. Aynı zamanda, teknoloji ve eğlenceyi bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim yaşattık.

Etkinlikte Eğlenceli ve İnteraktif Deneyimler

Dizinin tanıtımı için düzenlenen özel etkinlikte, izleyicilere interaktif ve eğlenceli deneyimler sunuldu. Bu eğlence dolu etkinlik, izleyicileri dizinin evrenine çekmek ve eğlenceli anlar yaşamalarını sağlamak için özel olarak tasarlandı.

 

Etkileşimli Yapay Zeka Deneyimi: 3 Cisim Problemi Oyunu 

Öncelikle özel olarak tasarlanmış led odanın içerisinde, katılımcılara dizinin atmosferini yansıtan bir video izletildi. Katılımcılar odanın her köşesine yerleştirilmiş ‘3 Cisim Problemi’ dizisinin logosunu belirli aralıklarla ekranda gördü. Görevleri, logolar belirdiğinde hızlıca yerde bulunan kırmızı butona basarak reaksiyonlarını göstermekti. Bu interaktif deneyim, görsel ve işitsel efektlerle zenginleştirilerek, katılımcıları maceranın içine davet etti. 

 

AI Photo Booth: Karakterlere Dönüşün

Etkinlik alanındaki bir diğer dikkat çeken ürün ise AI Photo Booth ürünüydü. Katılımcılar, dijital ekranın karşısına geçerek kameraya poz verdiler. AI teknolojisi, katılımcıların yüz hatlarını tanıyarak, saniyeler içinde ‘3 Cisim Problemi’ dizisindeki seçtikleri karakterlerden birine dönüştürdü. Yüksek kaliteli fotoğraflar, yüz ifadelerindeki değişim ve karakterlerin kostümleriyle bütünleşen fotoğraflar, katılımcıları maceranın içinde hissettirdi.

 

Deneyimlerinizi Kolayca Paylaşın

Katılımcıların bu özel deneyimlerini paylaşmaları da oldukça kolay oldu. Etkinlik sırasında, içeride yerleştirilmiş olan GoPro kamerası ile katılımcıların deneyimleri kayıt altına alındı. Katılımcılar etkinlik alanından çıktıklarında, paylaşım kioskundan QR kod veya e-posta yoluyla kendi deneyimlerine ait videoları anında aldılar. Aynı şekilde AI Photo Booth ile çekildikleri fotoğraflara da saniyeler içerisinde basılı veya dijital olarak ulaşabildiler. Bu sayede, katılımcıların deneyimlerini sosyal medya hesaplarından kolayca paylaşabilmelerini sağladı. 

Hemen ara, teklif al!

 

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünler, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar’dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile
Harikalar
olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; Çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinlikten Fotoğraflar