Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Marka Deneyim Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marka deneyimi ajansı seçmek, işletmenizin başarısını doğrudan etkileyen kritik bir adımdır. Doğru ajans, müşterilerinizle güçlü bağlar kurmanıza, marka sadakatini artırmanıza ve unutulmaz deneyimler yaratmanıza yardımcı olabilir. Ancak, doğru ajansı seçerken dikkat edilmesi gereken belirli faktörler vardır.

Referans ve Geçmiş Projeler

Öncelikle doğru ajans bulmanın en önemli adımlarından biri ajansın daha önce yaptığı projeleri incelemektir. Ajansın ne kadar çok proje yaptığı ve bu projelerin ne kadarında başarılı olduğunu analiz edilmelidir. Referanslar ve başarı hikayeleri, ajansın geçmişteki performansını değerlendirmede oldukça etkili bir faktördür. Bunlar aynı zamanda ajansın güvenirliği konusunda da fikir edinmenizi sağlar.

Uzmanlık Alanları

Marka deneyimi oldukça geniş bir kavramdır ve farklı ajanslar farklı alanlarda uzmanlaşabilir. Ajansın uzmanlık alanları, markanın ihtiyaçlarıyla uyumlu olmalıdır. Dijital deneyim, etkinlik yönetimi, mağaza içi deneyim gibi konularda ne kadar deneyime sahip olduklarını değerlendirilmelidir. 

Müşteri Portföyü

Ajansın daha önce hizmet verdiği ve iş birliği yaptığı müşteriler incelenmelidir. Eğer markanıza benzer sektörlerde çalıştıkları müşteriler varsa, markanızla ilgili daha fazla bilgi sahibi ve anlayışa sahip olabilirler. Fakat, farklı sektörlerdeki başarı hikayeleri de ajansın esnekliğini ve yaratıcılığını gösterir.  

İnovasyon ve Teknoloji Yetenekleri

Bir marka deneyimi ajansıyla çalışırken, etkili iletişim ve güçlü müşteri ilişkileri çok önemlidir. Ajansın bu konudaki yaklaşımını ve iletişim stili değerlendirmelidir. Ajansların, proje sürecinde sizinle nasıl bir iletişim kurdukları, iş birliğinizin başarısını oldukça etkileyebilir.

Bütçe ve Maliyet

Seçtiğiniz ajansın sunduğu hizmetlerin maliyeti bütçenizle uyumlu olmalıdır. Net bir maliyet tablosu ve projenin başlangıcından sonuna kadar bütçe planlaması, sürpriz maliyetleri önleyebilir ve yapılan iş birliğinin daha sağlıklı ilerlemesine yardımcı olur. Çoğu zaman beklentiler ve bütçe birbirini zorlayan iki kriter olabilir. Bu nedenle bu iki kriteri en baştan belirlemek ve ajanslara bunu açıkça aktarmak önemlidir.


Geri Bildirim ve Değerlendirmeler

Ajansın daha önceki müşterileri tarafından bırakılan geri bildirimleri incelenmelidir. İnternet üzerindeki değerlendirmeler, sosyal medya yorumları ve referanslar, ajansın müşteri memnuniyetini değerlendirmede yardımcı olabilecek faktörlerdir.

Esneklik ve Adaptasyon Yeteneği

Marka deneyim ajansı, hızla değişen pazar koşullarına ve tüketici beklentilerine karşı esnek ve adaptasyon yeteneğine sahip olmalıdır. Hızla değişen bir ortamda başarılı olabilmek için yeni trendlere ve gereksinimlere ayak uydurabilmelidirler.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.