Innovent. Invent. Inspire.

Hisseli Harikalar

Disiplinler arası bilgi birikimimiz ile, Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak; marka ve müşterileri arasındaki pazarlama süreçleri için yeni deneyimler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

2006 yılında dijital mecrada çıktığımız yolda, yükselen teknoloji trendlerini takip etmekten öte, deneyimleyen, geliştiren ve üreten bir reklam ajansı olmanın hayalini kurduk.

Temsil ettiğimiz markalarımızın hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanabileceklerine; online ve offline mecrada “entegre“, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatabileceklerine inanıyoruz.

Yaratıcı süreçte alışılagelmiş bir reklam ajansı ekibine ek olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleri ile beraber hayal kuruyoruz.

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti… Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

Türkiye’de üretiyoruz;
Dünya çapında hizmet veriyoruz…

Hizmetlerimiz

İletişimde yeni teknolojilerin farklı disiplinleri beslemeye başlamasıyla birlikte yepyeni mecralar, günümüzde hikaye anlatımı için iz bırakan platformlara dönüştü. Bizler Hisseli Harikalar olarak teknolojiyi ve tasarımı iletişim deneyimleri kurgulamak üzere kullanan deneyimli bir ekibiz.

Bu noktadan hareketle insanın ve iletişimin olduğu her alanda teknoloji odaklı deneyimler tasarlamak üzere tecrübelerimizi kullanıyoruz.

Aktivasyon Deneyimi

Onlarca aktivasyon ürünümüz ile birlikte; AVM etkinliklerinize, kurum içi toplantılarınıza ve marka aktivasyonlarınıza yeni deneyimler katıyoruz.

Mağaza Deneyimi

Mağaza içi teknolojik çözümlerimiz ile müşterilerinizin satın alma deneyimini (Shopper) geliştiriyor, satın alma sürecini kısaltacak çözümler üretiyoruz.

Alan Deneyimi

Müze, sergi, deneyim alanı ve tüm aktivasyon alanlarınız için deneyimsel tasarım çözümleri tasarlıyoruz, üretiyoruz ve operasyon sürecini yönetiyoruz.

Ürün Deneyimi

Tasarımdan son ürüne kadar süreçleri üstlenerek hedef kitlenize fayda yaratacak ve WOM etkisi yaratacak ürün deneyimleri tasarlıyoruz.

Teknoloji Partneri

HuaweiGlobal Teknoloji Partneri

2019 yılında Huawei 'nin Türkiye 'deki global teknoloji partnerlerinden biri olduk. 5G odaklı Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik projeleri ile başlayan partnerliğimiz halen devam etmekte.

Hisseli Harikalar olarak Huawei için Proof of Concept projeler geliştirerek, 5G 'nin yeni kullanım alanlarını keşfetmek üzere Türkiye 'de ve globalde projeler üretmeye devam ediyoruz.

huawei