Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Popüler Etkinlik Ürünleri

Güncel etkinliklerde en çok tercih edilen, en sevilen ve popüler aktivasyon ürünlerimizi sizin için listeledik! Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

AI Graffiti

AI Graffiti

AI Graffiti ile çizim deneyimlerinizi bambaşka bir boyuta taşıyın: Karşınızda, teknolojiyi yeniden tanımlayan, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunan ürünümüz, AI Graffiti!!
AI Photo Booth

AI Photo Booth

Yapay zeka ile etkinlik deneyimlerinizi bambaşka bir seviyeye taşımanız mümkün: İşte karşınızda, teknolojinin sınırlarını zorlayan, eğlenceli ve yenilikçi çözümümüz, AI Photo Booth!
Piramit Oda

Piramit Oda

Piramit Oda; büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalar ile buluştuğu bir dijital enstalasyondur. Etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli aktivasyon ürünüdür.
360 Video Selfie Photo Booth

360 Video Selfie Photo Booth

360 Video Selfie Photo Booth, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz etkileyici bir üründür. Bu özel tasarlanmış, motorlu platforma sahip video kabini, katılımcıların etkileyici 360 derece videolarını kol
Işık Odası

Işık Odası

Sensation Room; ileri düzeyde teknoloji ile tasarlanmış led çubukların görsel şöleninden oluşan dijital bir enstalasyondur.
Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk; şık tasarımı, profesyonel kamera ve ışık sistemiyle, etkinliklerde en çok ilgi gören ürünlerden biridir.
Mirror Booth

Mirror Booth

Mirror Booth, etkinliklerinize göz alıcı bir deneyim sunar! Katılımcılar, kırmızı halı ve ayna görünümü ile özgün pozlarını çeker. Anında baskı veya dijital paylaşım imkanıyla unutulmaz anlar yaşayın!
Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth, etkinliklere eğlenceli bir dokunuş sağlar. Katılımcılar, yeşil perde önünde poz vererek özel arka planlarla fotoğraflarını anında değiştirebilir ve eğlenceli anılarını paylaşabilirler.
İnteraktif Penaltı

İnteraktif Penaltı

İnteraktif Penaltı, futbol ve teknolojiyi birleştirerek katılımcılara eğlenceli bir deneyim sunar. Dijital kaledeki hedeflere şut çektirerek puan kazanma imkanı sağlar.
Run Challenge

Run Challenge

Run Challenge, katılımcıları fiziksel aktiviteleriyle bir araya getirerek dinamik bir deneyim sunar. Özel LED şeritler üzerinde adımlarını izleyen her oyuncu, heyecan dolu bir rekabetin parçası olur.
İnstagram Printer

İnstagram Printer

İnstagram Printer, etkinliklerinizde sosyal medya etkileşimini artırmak için ideal bir seçenektir. Katılımcılar, çektikleri fotoğrafları etkinlik hashtag'iyle paylaşarak özel bir hatıra elde ederler.
VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu, özel etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için ideal bir seçenektir. Katılımcılar, sanal gerçekliğin sınırlarını zorlayan deneyimlere davet edilirler. Özelleştirilebilir yazılım ve uygulama seçenekleriyle kişiselle
VR Beat Saber

VR Beat Saber

VR Beat Saber, müziğin ritmiyle uyumlu olarak kutucukları keserek puan kazandıran eğlenceli bir deneyim sunar. Katılımcılar VR gözlükleri ve el kumandalarıyla oyuna dahil olur ve en yüksek puana ulaşmaya çalışır.
Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı, dijital bir boya ile dijital ekrana graffiti yapmanızı sağlayan interaktif bir üründür.
İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet, katılımcıları fiziksel olarak harekete geçiren, bisiklet ile efor harcamaya dayalı bir oyundur.
Smoothie Bike

Smoothie Bike

Smoothie Bike, etkinliklerinize eğlenceli ve sportif bir dokunuş katmak için ideal bir seçenektir. Pedal gücüyle çalışan bir mikser ile smoothie yapma olanağı sağlayan bu interaktif ürün, katılımcılarınıza keyifli bir deneyim sunar.
Game Of Brains

Game Of Brains

EEG cihazları sayesinde konsantrasyon seviyelerini ölçerek uçan nesneyi güçlü olan tarafa doğru yönlendiren eğlenceli bir deneyim oyunudur.
Event Pro Photo

Event Pro Photo

Event Pro Photo; etkinliğiniz için özel olarak tasarlanan DSLR fotoğraf makinesi ile çekim yapan gezici bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Katılımcıların fotoğraflarını; kahve köpüğü, bira köpüğü ve kurabiye gibi ürünlere baskı yapabilen bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme, en güvenilir sertifikalı kozmetik ürünlerinden oluşturulan cilt ile uyumlu ve sağlığa güvenli mürekkepler ile istenilen tasarımı dövme olarak basan yepyeni bir yazıcı sistemdir.
Mozaik Duvarı

Mozaik Duvarı

Mozaik Fotoğraf Duvarı, baskısı alınan fotoğrafların doğru yerlere yapıştırılması ile tüm fotoğrafların bir araya gelmesinden ortaya çıkan büyük tablodur.
Aqua Photo Booth

Aqua Photo Booth

Aqua Booth, denizde veya havuzda çalışan dünyanın ilk sualtı fotoğraf kabinidir. Havuzda ve denizde benzersiz bir deneyim alanı yaratır.
Koca Kafa Karakterler

Koca Kafa Karakterler

Koca Kafalar Karakter, katılımcıların kafası sallanan koca kafalı karakterlere dönüştüren eğlenceli bir aktivasyon ürünüdür.
Dergi Kapağı

Dergi Kapağı

Dergi Kapağı, dünyaca bilinen dergi kapaklarında katılımcıların yer almasını sağlayan eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Top Selfie

Top Selfie

Top Selfie, alışılagelmiş yerleşimlerinin aksine, kamerası yüksekte duran ve arka planı zeminde görselleştirilmiş bir Photo Booth ürünüdür.
Flip Book

Flip Book

Flip Book, kısa videoları animasyon karelerine dönüştürerek etkinliklerinize özel bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanımı kolay ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.
GIF Booth

GIF Booth

Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birden fazla fotoğraf çekerek hareketli GIF’ler oluşturan bir etkinlik ürünüdür.