Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Popüler Etkinlik Ürünleri

Güncel etkinliklerde en çok tercih edilen, en sevilen ve popüler aktivasyon ürünlerimizi sizin için listeledik! Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

Piramit Oda

Piramit Oda

Piramit Oda; büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalar ile buluştuğu bir dijital enstalasyondur. Etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli aktivasyon ürünüdür.
Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk; şık tasarımı, profesyonel kamera ve ışık sistemiyle, etkinliklerde en çok ilgi gören ürünlerden biridir.
Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth

Green Screen teknolojisi kullanan bir Photo Booth ürünüdür. Yeşil perde sayesinde fotoğrafın arka planını değiştirir, eğlenceli fotoğraflar çeker.
GIF Booth

GIF Booth

Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birden fazla fotoğraf çekerek hareketli GIF’ler oluşturan bir etkinlik ürünüdür.
Mirror Booth

Mirror Booth

Kırmızı halısı ve ayna görünümü ile etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli Photo Booth ürünüdür.
Flip Book

Flip Book

Flip Book, çekilen kısa videoların animasyon karelere dönüştürülüp, kitapçık olarak basıldığı eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Top Selfie

Top Selfie

Top Selfie, alışılagelmiş yerleşimlerinin aksine, kamerası yüksekte duran ve arka planı zeminde görselleştirilmiş bir Photo Booth ürünüdür.
Dergi Kapağı

Dergi Kapağı

Dergi Kapağı, dünyaca bilinen dergi kapaklarında katılımcıların yer almasını sağlayan eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Koca Kafa Karakterler

Koca Kafa Karakterler

Koca Kafalar Karakter, katılımcıların kafası sallanan koca kafalı karakterlere dönüştüren eğlenceli bir aktivasyon ürünüdür.
Işık Odası

Işık Odası

Sensation Room; ileri düzeyde teknoloji ile tasarlanmış led çubukların görsel şöleninden oluşan dijital bir enstalasyondur.
360° Video Selfie

360° Video Selfie

360 Video Selfie, özel platformu ve slow motion efektiyle, katılımcıların videolarını 360 derece çeken bir Photo Booth ürünüdür.
Aqua Booth

Aqua Booth

Aqua Booth, denizde veya havuzda çalışan dünyanın ilk sualtı fotoğraf kabinidir. Havuzda ve denizde benzersiz bir deneyim alanı yaratır.
Mozaik Duvarı

Mozaik Duvarı

Mozaik Fotoğraf Duvarı, baskısı alınan fotoğrafların doğru yerlere yapıştırılması ile tüm fotoğrafların bir araya gelmesinden ortaya çıkan büyük tablodur.
Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme, en güvenilir sertifikalı kozmetik ürünlerinden oluşturulan cilt ile uyumlu ve sağlığa güvenli mürekkepler ile istenilen tasarımı dövme olarak basan yepyeni bir yazıcı sistemdir.
Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Katılımcıların fotoğraflarını; kahve köpüğü, bira köpüğü ve kurabiye gibi ürünlere baskı yapabilen bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Event Pro Photo

Event Pro Photo

Event Pro Photo; etkinliğiniz için özel olarak tasarlanan DSLR fotoğraf makinesi ile çekim yapan gezici bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Game Of Brains

Game Of Brains

EEG cihazları sayesinde konsantrasyon seviyelerini ölçerek uçan nesneyi güçlü olan tarafa doğru yönlendiren eğlenceli bir deneyim oyunudur.
Smoothie Bike

Smoothie Bike

Smoothie Bike, bisiklet pedallarının dönmesi ile aktifleşen mikseri çalıştırıp smoothie içeceği hazırlayan eğlenceli bir deneyim ürünüdür.
İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet, katılımcıları fiziksel olarak harekete geçiren, bisiklet ile efor harcamaya dayalı bir oyundur.
Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı, dijital bir boya ile dijital ekrana graffiti yapmanızı sağlayan interaktif bir üründür.
VR Kaleci

VR Kaleci

VR Kaleci; katılımcıların sanal dünyadaki kaleciliği deneyimlemesini sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
VR Beat Saber

VR Beat Saber

Müziğin ritmine senkron olarak gelen kutucukları doğru yönde ve doğru elle keserek puan kazanmayı hedefleyen eğlenceli bir deneyim ürünüdür.
VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu; deneyimi zenginleştiren teknolojik dokunuşu ile sanal gerçekliği tüm potansiyeliyle yaşamınızı sağlar.
İnstagram Printer

İnstagram Printer

Instagram Printer, etkinlik hashtag'i ile paylaşılan tüm sosyal medya gönderilerinin baskılarını veren bir üründür.
Run Challenge

Run Challenge

Run Challenge, katılımcıların fiziksel aktivitelerini ölçerek eğlenceli bir interaktif deneyim sunan bir üründür.
İnteraktİf Penaltı

İnteraktİf Penaltı

Interaktif Penaltı, katılımcıların hedef noktalara doğru şutlarını yönlendirerek puan kazanmaya çalıştıkları etkileyici bir aktivitedir.