Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Augmented Reality Game

Eğlencenin Teknolojik Hali

Artırılmış Gerçeklik Oyunu, teknolojik oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan bir etkileşim ve eğlence ürünüdür. Bu oyun, etkinlik alanına gizlenmiş öğeleri artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak bulmayı hedefleyen katılımcılara yönelik bir deneyim sunar.

Katılımcılar, etkinlikle ilgili özel bir QR kodunu telefonlarıyla tarattıklarında, oyuna giriş yaparlar. Telefon kamerası aracılığıyla etraflarını tarayan katılımcılar, gizlenmiş öğeleri bulmaya çalışırlar. Bu gizlenmiş öğeler, sadece telefon ekranında görülen sanal verilerdir. Öğeleri bulan katılımcılar, bunların fotoğraflarını çekerek puan kazanırlar. En çok puanı toplayan katılımcı, bu eğlenceli oyunun kazananı olarak belirlenir.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak projelendirilebilen bu oyun, katılımcıların etkinlikte belirli nesneleri aramalarını ve organizasyonunuzdan unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar. Gizlenmiş öğelerin sayısı ve özellikleri, etkinliğinize özel olarak belirlenebilir ve bu sayede katılımcılarınızın daha önce yaşamadıkları bir deneyimle karşılaşmalarını mümkün kılabilirsiniz.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR