Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Augmented Reality Tablet

Gerçekçi Verilerin Deneyimi

Artırılmış Gerçeklik Tableti, gerçek dünyayı sanal verilerle birleştirerek etkileyici bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunan bir etkileşim ürünüdür.

Kullanıcılar, marka veya etkinliğe özel tasarlanmış tabletleri aracılığıyla gerçek dünyadaki nesneleri tablet ekranından görerek, önceden seçilmiş 2 veya 3 boyutlu sanal verileri gerçek dünya üzerine yerleştirebilirler. Bu sayede, katılımcılar gerçekliği artırılmış bir deneyim olarak deneyimleyebilirler.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan proje için özel altyapı planlaması yapılabilir, özel yazılım ve uygun donanımlar seçilebilir, QR kod okuyabilen nesneler veya grafik görselleri tanımlanabilir.

Artırılmış Gerçeklik Tableti, gerçek dünya ve sanal dünya arasında etkileşim sağlayarak, kullanıcıları daha zengin bir deneyimle buluşturur. Bu teknolojiyi kullanarak markanızı veya etkinliğinizi daha da etkileyici hale getirebilirsiniz.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR