Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Augmented Reality Tablet

Augmented Reality Tablet, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Gerçek dünyayı sanal verilerle birleştiren Augmented Reality Tablet, katılımcılara etkileyici bir artırılmış gerçeklik deneyimi sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Augmented Reality Tablet Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar, özel olarak tasarlanmış tablet cihazları aracılığıyla çevrelerindeki gerçek nesneleri, tablet ekranında görüntüleyerek, önceden belirlenmiş 2 veya 3 boyutlu sanal verileri gerçek dünya ortamına entegre ederler. Bu benzersiz teknoloji sayesinde katılımcılar, markanız veya etkinliğinizle etkileşimde bulunarak artırılmış bir gerçeklik deneyimi yaşarlar. Bu tabletler, gerçek dünya ile sanal dünyayı entegre ederek kullanıcılara zengin ve canlı bir deneyim sunar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Augmented Reality Tablet ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır.
Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan proje için özel altyapı planlaması yapılabilir, özel yazılım ve uygun donanımlar seçilebilir, QR kod okuyabilen nesneler veya grafik görselleri tanımlanabilir. Ayrıca etkinliğize özgü senaryo ve kurgular entegre edilerek etkinliğinizde unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz. 

Hemen ara, teklif al!

Augmented Reality Tablet ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Augmented Reality Tablet ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Augmented Reality Tablet ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.