Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Event Pro Photo

Event Pro Photo, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için özel olarak tasarlanmış kiralayabileceğiniz bir gezici fotoğraf aktivitesi ürünüdür. Bu ürün, özel olarak tasarlanmış DSLR fotoğraf makinesi ile etkinlik alanında dolaşan bir fotoğrafçı tarafından kullanılır. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Event Pro Photo Nasıl Çalışır? 

Event Pro Photo, özel olarak tasarlanmış DSLR fotoğraf makinesi ile etkinlik alanında dolaşan bir fotoğrafçı tarafından kullanılır. Katılımcılar, fotoğrafçının yanına giderek anında baskı alabilecekleri anlık fotoğraflarını çektirebilirler. Event Pro Photo, anında baskı teknolojisi sayesinde katılımcıların bu özel anları hemen basılı bir şekilde elde etmelerini sağlar.

Event Pro Photo, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılar. Bu sayede katılımcıların, eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak sağlanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Event Pro Photo, markanız veya etkinliğiniz için özel tasarlanmış çerçeveler sunar. Bu çerçeveler, çekilen fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Böylece etkinliğin ambiyansını daha daha arttırarak katılımcılara benzersiz bir deneyim sunar. Ayrıca etkinliğiniz boyunca çekilen fotoğraflar dijital olarakta paylaşılabilir. Katılımcılar, bu özel ve keyifli anıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir. 

Patent Uyarısı

Event Pro Photo ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları Harikalar Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından tescillenmiştir.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Event Pro Photo ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Event Pro Photo ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Event Pro Photo ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Event Pro Photo ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Event Pro Photo
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Event Pro Photo ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.