Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Face Booth

Karakterlere Dönüşme Zamanı

Face Booth, sosyal medya entegrasyonu ile öne çıkan ve katılımcıların istedikleri karaktere dönüşebildiği, eşsiz bir fotoğraf kabini ürünüdür. Kısa zamanda etkinliklerin cazibe merkezi haline gelir.

Katılımcılar, özel olarak tasarlanmış etkinlik karakterlerinden birini dokunmatik kiosk aracılığıyla seçerler. Yeşil perde önünde fotoğraf makinesine doğru poz vererek, geri sayım ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. Yüz tanıma yazılımı sayesinde, çekilen fotoğraftaki yüzler karakterlerin yüzleriyle değiştirilir. Fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilebileceği gibi dijital olarak da paylaşılabilmektedir.

Etkinlik veya markanın özelliklerine özel olarak hazırlanmış çerçeve tasarımları, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca paylaşılan veya basılan tüm fotoğrafların marka veya etkinlik temasıyla uyumlu olmasını sağlar.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR