Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Face Booth

Face Booth, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Face Booth, sosyal medya entegrasyonu ile öne çıkan ve katılımcıların istedikleri karaktere dönüşebildiği, keyifli bir fotoğraf kabini ürünüdür. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Face Booth Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar, özel olarak tasarlanmış etkinlik karakterinden birini dokunmatik kiosk üzerinden seçerler. Ardından yeşil perde önünde fotoğraf makinesine doğru poz verirler ve geri sayım ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleştirilir. Yüz tanıma yazılımı sayesinde, çekilen fotoğraftaki yüzler karakterlerin yüzleriyle değiştirilir. Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Face Booth, markanızın veya etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Bu tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanızla uyumlu olmasını sağlar. Bu şekilde, çekilen fotoğraflar, sosyal medya platformlarında sizin özgün çerçevenizle paylaşılabilir. Bu özellikler, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

Hemen ara, teklif al!


Face Booth ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Face Booth
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Face Booth
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.