Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu interaktif ürün, sokak sanatı ve dijital teknolojileri bir araya getirerek, katılımcılara yaratıcı bir deneyim sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Dijital Graffiti Duvarı Nasıl Çalışır? 

Dijital Graffiti Duvarı, katılımcılara dijital bir boya aracı kullanarak, dijital bir ekrana grafitti yapma imkanı sunar. Katılımcılar, dokunmatik kalemi eline alarak seçebilecekleri farklı renk, fırça ve stil seçenekleriyle birlikte kendi tasarımlarını yaratırlar. Bu sayede, katılımcılar kendi tasarımlarını Dijital Graffiti Duvarı‘na özgürce aktarır ve yaratıcılıklarını serbestçe ifade etme imkanına sahip olurlar. Yapılan graffiti tasarımları, anında baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Dijital Graffiti Duvarı
, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Size özel olarak hazırlanan logo ve tasarımlar, otomatik olarak fotoğraflara entegre edilir ve özel bir çerçeve ile paylaşma imkanı sağlar.
Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital platformlarda paylaşılan fotoğraflar, özel tasarımlarla daha dikkat çekici hale gelir. Dijital Graffiti Duvarı, katılımcılara eşsiz bir deneyim sunarak etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Dijital Graffiti Duvarı ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Dijital Graffiti Duvarı ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Dijital Graffiti Duvarı ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Dijital Graffiti Duvarı ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Dijital Graffiti Duvarı ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Dijital Graffiti Duvarı ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.