Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Dijital Graffiti Duvarı

Özgürce Tasarlayın, Dilediğiniz Gibi Boyayın

Dijital Graffiti Duvarı, interaktif bir ürün olup sokak sanatı ve dijital teknolojilerin bir araya gelerek katılımcılara yaratıcı bir deneyim sunmasını amaçlamaktadır. Bu ürün, dijital bir boya aracı kullanarak dijital bir ekrana graffiti yapma imkanı sunmaktadır.

Katılımcılar, dokunmatik kalemi eline alarak seçebilecekleri farklı renk, fırça ve stil seçenekleriyle birlikte kendi tasarımlarını yaratırlar. Bu şekilde, diledikleri tasarımı oluşturarak, dijital Graffiti Duvarı’na grafiti yaparlar. Graffiti tasarımları, anında baskıya verilebilir ya da dijital olarak paylaşılabilir.

Dijital Graffiti Duvarı, özellikle markalar ve etkinlikler için özel olarak hazırlanan logo ve tasarımların otomatik olarak fotoğraflara uygulanarak, özel bir çerçeve ile paylaşılmasına olanak sağlar. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflar, özel tasarımlarla zenginleştirilmiş olarak dikkat çekici hale getirilir.

Tüm bu özellikleriyle, Dijital Graffiti Duvarı, katılımcılara benzersiz bir deneyim sunarak, interaktif bir yapıya sahip olan sokak sanatını dijital teknolojilerle birleştirerek, yaratıcı bir deneyim sağlamaktadır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR