Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth, Green Screen teknolojisiyle birleştirilmiş özel bir Photo Booth ürünüdür. Profesyonel bir kamera ve özel ışık sistemi kullanarak etkileyici ve eğlenceli fotoğraf çekimleri yapmanıza imkan sağlar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Green Box Photo Booth Nasıl Çalışır?  

Kurulum alanında katılımcıların önünde poz verebileceği yeşil veya mavi renklerde özel perde kurulumu yapılır. Katılımcıların fotoğrafları, dokunmatik ekran üzerinden tetiklenir ve geri sayım eşliğinde çekilir. Çekilen fotoğrafların arka planı, önceden belirlenmiş bir arka plan görseli ile otomatik olarak değiştirilir. Fotoğraflar dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Green Box Photo Booth, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Green Box Photo Booth ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır.
Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan çerçeve tasarımı, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Bu sayede etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel çerçeveler ile daha dikkat çekici olur ve etkinliğinizi unutulmaz kılmanıza yardımcı olur. Ayrıca katılımcılar, bu özel ve keyifli anıları sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir. 

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Green Box Photo Booth ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Green Box Photo Booth ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Green Box Photo Booth ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Green Box Photo Booth ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Green Box Photo Booth ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Green Box Photo Booth
    ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.