Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnstagram Borsası

İnstagram Borsası, etkinliklerinizin ve markalarınızın sosyal medya etkileşimini arttırmak için kiralayabileceğiniz oldukça etkili bir üründür. İnstagram Borsası, katılımcıların paylaştığı gönderileri, etkinlik boyunca listeleyerek markanıza veya etkinliğinize etkileşim ve görünürlük sağlar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnstagram Borsası Nasıl Çalışır? 

 

İnstagram Borsası, etkinlik sırasında paylaşılan gönderileri dev ekrana yansıtarak katılımcıların beğeni sayısına göre sıralar ve aynı zamanda etkinliğin sosyal medyada daha geniş bir kitleye ulaşmasına katkı sağlar. Etkinlik boyunca en çok beğeniyi toplayan kişi yarışmayı kazanır. Bu etkileşim ürünü, isteğe göre belirlenen yarışma formatıyla daha da ilgi çekici bir hale getirilebilir.

İnstagram Borsası, katılımcılarını etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılacaktır. Etkinliğinizdeki bu deneyim, katılımcıları etkileyici detaylar ve eğlenceli anlarla etkinliğe çekerek sosyal medyada daha fazla paylaşım yapmalarına teşvik edecektir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


İnstagram Borsası ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizde unutulmaz bir etki yaratmanıza destek olur. İnstagram Borsası, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli bir deneyim yaşamasını sağlarken aynı zamanda sosyal medyada etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanıza yardımcı olur. 

Hemen ara, teklif al!


İnstagram Borsası ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


İnstagram Borsası ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnstagram Borsası ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.