Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Duvar

Canlanan Duvarlar

Interaktif Duvar, dokunmatik etkileşim özelliği ile katılımcıların duvarla etkileşim kurmasına olanak tanıyan yenilikçi bir üründür. Duvarın tüm yüzeyi, projecting mapping yöntemiyle ekrana dönüştürülerek interaktif bir deneyim sunar. Bu özellik sayesinde, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan animasyonlar ve kurgular uygulanabilir ve marka giydirmeleri yapılabilir.

Katılımcılar, duvarda görünen grafiklere dokunarak sayfa geçişleri, animasyonlar, video oynatımı gibi kurguları deneyimleyebilirler. Bu sayede, interaktif duvar, katılımcıların etkinlikle etkileşim kurmalarına olanak tanır ve etkinliğinizin daha çekici ve eğlenceli bir hale gelmesini sağlar.

Interaktif Duvar, yenilikçi ve etkileyici bir ürün olması nedeniyle markanız veya etkinliğiniz için harika bir tanıtım aracıdır. Hem interaktif özellikleri hem de görsel etkisi ile katılımcıların unutamayacakları bir deneyim sunar.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR