Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Penaltı

İnteraktif Penaltı, futbolun keyifli dünyasıyla teknolojiyi birleştirerek katılımcılara eğlenceli bir deneyim sunmak amacıyla kiralayabileceğiniz bir üründür. Katılımcılara dijital kaledeki hedeflere şut çektirip, puan kazanmalarını sağlayarak eşsiz bir deneyim sunar. Bu aktiviteyi etkinliklerinizde kullanmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

İnteraktif Penaltı Nasıl Çalışır ? 

İnteraktif Penaltı, katılımcılara klasik penaltı atışlarına benzer bir deneyim sunar. Katılımcılar futbol toplarıyla dijital bir LED ekran üzerindeki hedeflere doğru şut çekerler. Bu sırada dijital ekran vuruşları algılayarak oyuncuların puanlarını ekrana yansıtır. Katılımcılar, hedef noktalara isabet ettirmeye çalışarak en yüksek puanı elde etmeye çalışırlar.

Teknoloji ve eğlenceyi birleştirerek rekabet dolu anlar sunan İnteraktif Penaltı, katılımcıların koordinasyon becerilerini geliştirmelerine olanak tanırken aynı zamanda arkadaşlarıyla keyifli bir yarışma deneyimi yaşamalarını sağlar. 

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


İnteraktif Penaltı, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanabilir. Markanıza veya etkinliğinize özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir, ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğinizin olağanüstü bir etki yaratmasına destek olur. Böylece İnteraktif Penaltı, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Hemen ara, teklif al!


İnteraktif Penaltı ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al

İnteraktif Penaltı ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    İnteraktif Penaltı
    ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.