Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İnteraktif Robot El

Elinden Geleni Yapan Robot

Dijital dünyanın yarattığı koşullarda profesyonelce tasarlanmış İnteraktif Robot El, Leap Motion teknolojisini kullanarak el ve parmak hareketlerini temas veya dokunma gerektirmeden algılayabilen ve bu algıladığı hareketleri robot ele ve dijital ortamdaki ele yollayarak aynı hareketleri yapmasını sağlayan interaktif bir üründür. Bu özellikleri sayesinde, farklı kurguların üretilebileceği bir platform sunmaktadır.

Kullanıcılar, elini Leap Motion üzerinde temas ettirmeden tutarak el ve parmaklarını hareket ettirir. Leap Motion, bu hareketleri algılayarak robot ele ve dijital ortamdaki ele ulaştırır. Eş zamanlı olarak dijital ekrandaki elde de hareketin aynısı görüntülenir. Tek ya da çift eli takip edebilen İnteraktif Robot El, ulaşan hareketlerin aynısını Servo motorlar sayesinde taklit edebilir.

Ürün, markalar veya etkinlikler için özelleştirilebilir ve tutma, bırakma, atma, vurma gibi kurgular uygulanabilir. Böylece, İnteraktif Robot El, müşterilerinize özgün bir deneyim sunabilir ve markanızın veya etkinliğinizin daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR