Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Işık Odası

Işık Odası, göz kamaştırıcı görselliği ile dikkat çeken bir dijital enstalasyon ürünüdür. İleri düzey teknoloji kullanılarak tasarlanan LED çubuklar, etkinliklerinizde kısa sürede enerjik ve heyecanlı bir atmosfer oluşturur. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Işık Odası Nasıl Çalışır?


Işık Odası
, marka ve logo renklerine özel olarak tasarlanmış LED çubuklarının özenle programlanması ve mekanın içine yerleştirilmesiyle hazırlanır. Katılımcılar, odanın içerisinde poz verirken fotoğraf, video ya da gif formatında çekimler yapabilir ve bu içerikleri dijital olarak kolayca paylaşabilirler.

Ayrıca, size özel bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak tasarlanmış çerçeve uygulamalarını anında fotoğraflarınıza ekleyebiliriz. Bu sayede, etkinliğiniz boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel çerçeveler ile daha fazla dikkat çekecektir.

Işık Odası, ziyaretçilerinizi etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılacaktır. Etkinliğinizdeki bu deneyim, katılımcıları etkileyici detaylar ve eğlenceli anlarla etkinliğe çekerek sosyal medyada paylaşım yapmalarına teşvik edecektir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

 
Işık Odası, etkinliğinize özel olarak folyo baskı ile giydirilir. Ek olarak içerisindeki LED çubuklar konseptinize göre özelleştirilir ve programlanır.

Fotoğraf  veya video çekim hizmeti talebiniz olduğu durumda yazılımımız, her bir fotoğraf veya videoya otomatik olarak etkinliğiniz için özel tasarlanmış dijital çerçeveyi ekler. Bu şekilde, çekilen fotoğraf ve videolar, size özel çerçevenizle sosyal medya platformlarında paylaşılmasını sağlayarak etkinliğinizi daha özel ve unutulmaz hale getirir.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Işık Odası ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Işık Odası ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Işık Odası ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Işık Odası ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Işık Odası ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Işık Odası ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.