Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı, etkinliklerinize eğlenceli ve özel bir dokunuş katmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Ürünümüz, kahve köpüğü, bira köpüğü, kurabiye ve cupcake gibi açık renkli gıdaların üzerine fotoğraflarınızın baskısını yapar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı Nasıl Çalışır?

Etkinlik sırasında katılımcıların çektiği fotoğraflar veya önceden paylaşılmış etkinlik logoları, sloganları veya fotoğrafları, anında baskı alınarak kahve köpüğü, bira köpüğü, kurabiye ve cupcake gibi açık renkli gıdaların üzerine sertifikalı ve sağlığa uygun gıda boyaları kullanarak entegre edilir.

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların keyifli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüz, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanızın adının, logonuzun veya etkinliğinizin temasının kahvenin üzerindeki baskısı ile katılımcılara sunulması, eşsiz anlar yaşatır. Kahvenin üzerindeki fotoğraf baskısı sadece görsel bir etki yaratmakla kalmaz, aynı zamanda katılımcılara lezzetli bir anı bırakarak marka bağlılığını destekler.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.