Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Live Painter

Live Painter, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Katılımcıların dijital ortamda özelleştirilmiş çizimler yaratmalarına ve bu çizimleri nesnelere yansıtarak interaktif bir mapping şov sunmalarını imkan sağlayan bir etkinlik deneyimi sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Live Painter Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar, dokunmatik kiosk aracılığıyla istedikleri görseli çizer. Çizimler, önceden belirlenmiş nesnelerin üzerine yansıtılır ve böylece katılımcıların yarattığı görsel, nesne üzerinde canlı bir şekilde görülebilir hale gelir. Çizimler, dokunmatik ekrandan anında baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir. Live Painter, otobüs, otomobil veya büyük binalar gibi geniş ölçekli nesneleri, katılımcıların yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri büyük tuvallere dönüştürür. Fiziksel boyutlarıyla sadece katılımcılar için değil, aynı zamanda geniş bir izleyici kitlesi için de ilgi çekici bir deneyim sunar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Live Painter ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış logolar ve diğer grafik tasarımları sisteme eklenerek etkinliğinizin temasına uyumlu olmasını sağlar.
Bu sayede, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

Hemen ara, teklif al!


Live Painter
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Live Painter ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Live Painter ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.