Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Live Painter

Her Yer Tuval, Herkes Ressam

Canlı Çizim olarak da bilinen Live Painter, katılımcıların dijital ortamda özelleştirilmiş çizimler yaratmalarına ve bu çizimleri nesnelere yansıtarak interaktif bir mapping şov sunmalarına imkan tanıyan bir etkinlik deneyimi sağlar.

Katılımcılar, dokunmatik kiosk aracılığıyla istedikleri görseli çizerler. Çizimler, önceden belirlenmiş nesnelerin üzerine yansıtılır ve böylece katılımcıların yarattığı görsel, nesne üzerinde canlı bir şekilde görülebilir hale gelir. Çizimler, yine dokunmatik ekrandan anında baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir. Live Painter, otobüs, otomobil veya büyük binalar gibi geniş ölçekli nesneleri, katılımcıların yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri büyük tuvallere dönüştürür. Fiziksel boyutlarıyla sadece katılımcılar için değil, aynı zamanda geniş bir izleyici kitlesi için de ilgi çekici bir deneyim sunar.

Live Painter, markalar veya etkinlikler için özel olarak tasarlanmış logolar ve diğer grafik tasarımları otomatik olarak uygulayabilir. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan veya dijital olarak paylaşılan fotoğraflar, özel tasarlanmış çerçevelerle birlikte sunulur.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR