Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Dergi Kapağı

 Dergi Kapağı, etkinliklerinizi daha keyifli bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir fotoğraf kabini ürünüdür. Bu eğlenceli ürün, katılımcıların dünya genelinde tanınmış dergilerin kapaklarında eğlenceli bir şekilde yer almasını sağlar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Dergi Kapağı Nasıl Çalışır?  

Katılımcılar, yeşil perde önünde durarak fotoğraf makinesine doğru poz verir. Fotoğraf çekimi, dokunmatik bir kiosk aracılığıyla gerçekleştirilerek geri sayım ile başlatılır. Anında baskı teknolojisi sayesinde verilen pozlar özel tasarlanmış dergi kapağı çerçevesiyle hızlıca baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Dergi Kapağı, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılar. Etkinliğinizdeki bu deneyim, katılımcıları eğlenceli anlarla etkinliğe çekerek sosyal medyada paylaşım yapmalarına teşvik eder.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Dergi Kapağı
, markanız veya etkinliğiniz için özel tasarlanmış çerçeveler sunar. Bu çerçeveler çekilen fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Aynı zamanda katılımcılar, dijital olarak paylaşılan özel çerçeveli fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşabilir ve etkinliğinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilir.
Bu sayede, etkinliğinizde farklı bir deneyim sunarak unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Dergi Kapağı ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Dergi Kapağı ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Dergi Kapağı ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Dergi Kapağı ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Dergi Kapağı ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


     Dergi Kapağı ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.