Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Marketing Robot

Dünyanın Akıllı Robotu

Yazılım ve donanım dünyasının yıldızı olan Marketing Robot, bir humanoid robota, yapacağınız hareketlerle yön vererek robotu en hızlı şekilde parkurun sonuna ulaştırmayı hedefleyen deneyimsel bir oyundur. Kinect sistemi insan bedeni ve hareketlerinin algılanmasını sağlar.

Kaydı alınan katılımcı, belirtilen nokta üzerinde yerini alır ve hazır olduğunda ellerini havaya kaldırarak oyunu başlatır. Aynı zamanda 40 cm boyutundaki humanoid robot üzerinde engeller ve labirentler bulunan parkur üzerinde harekete hazırdır. Katılımcı, tüm vücudunu ya da ellerini kullanarak robotu parkurun zorlu koşullarında yönlendirip ilerletir. Doğru ve hızlı şekilde parkuru geçen katılımcı puan alır. Parkuru en kısa sürede bitiren katılımcının ismi skor tahtasında görünür.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgular uygulanabilir, marka giydirmeleri yapılabilir. Böylelikle etkinliğiniz unutulmaz bir etki yaratır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR