Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Neuro Selector

Zİhİnsel Tepkİlerİn Benzersİz Görsellerİ

Elde ettiği son teknolojik yeniliklerle öne çıkan Neuro Selector, EEG cihazları kullanarak katılımcıların kokuya, sese ya da görüntüye verdiği tepkileri ölçerek, verileri görsel datalara dönüştüren teknolojik bir deneyim oyunudur.

Katılımcı, Neuro Selector’un sağladığı EEG cihazını takar ve gösterilen görsellere bakar, verilen kokuları koklar ya da sesleri dinler. Tüm bu verilere verdikleri tepkiler, EEG cihazları aracılığıyla anlık olarak toplanır ve deneyim sonunda görselleştirilir. Bu sayede, her katılımcının tepkileri özelleştirilmiş bir şekilde ölçülmüş olur.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgulara uygun şekilde uygulanabilen Neuro Selector, marka giydirme seçenekleriyle de kişiselleştirilebilir. Bu sayede etkinliğiniz, katılımcıların zihin gücünü kullanarak elde ettikleri özgün ve unutulmaz bir deneyim yaratır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR