MERHABA DÜNYA!

İstanbul

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul
fabrika@harikalar.com

0212 247 39 29

Çanakkale

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale
fabrika@harikalar.com

0212 247 39 29

Amerika

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590
vallejo@harikalar.com

+1 510 381 0850

Katar

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha
doha@harikalar.com

+974 3020 3028

Piramit Oda

Sürükleyici Bir Etkinlik Deneyimi

Piramit Oda, büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalarla bir araya getirilerek oluşturulmuş bir dijital enstalasyondur. Bu etkileyici aktivasyon ürünü, etkinlikleriniz için seçebileceğiniz en görkemli seçeneklerden biridir.

Piramit Oda’nın tasarımı ve içeriği, katılımcıları kendilerini görüntünün içindeymiş gibi hissettirecek şekilde hazırlanmıştır. Katılımcılar, bu etkileyici arka plan önünde poz vererek kendi telefonlarıyla fotoğraf veya video çekebilirler.

Dilerseniz ek bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan çerçeve tasarımını fotoğraflarınıza uygulayabiliriz. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel hazırlanan bu çerçeve ile birlikte dolaşımda olacaktır.

Tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları Piramit Oda ürünü için Harikalar Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından tescillenmiştir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR