Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Piramit Oda

Piramit Oda, büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynaların muhteşem uyumuyla birleştirilerek oluşturulan dijital bir enstalasyondur. Etkinlikleriniz için seçebileceğiniz en etkileyici seçeneklerden biri olan Piramit Oda, katılımcılara unutulmaz bir atmosfer sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Piramit Oda Nasıl Çalışır? 

Piramit Oda‘nın tasarımı, katılımcılara kendilerini görüntünün içindeymiş gibi hissettirecek şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Böylece katılımcılar, bu etkileyici atmosferde poz vererek kendi telefonlarıyla fotoğraf veya video çekerek bu anı ölümsüzleştirebilirler.

Ayrıca, size özel bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak tasarlanmış çerçeve uygulamalarını anında fotoğraflarınıza ekleyebiliriz. Bu sayede, etkinliğiniz boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel çerçeveler ile daha fazla dikkat çekecektir.

Piramit Oda, ziyaretçilerinizi etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılacaktır. Etkinliğinizdeki bu deneyim, katılımcıları etkileyici detaylar ve eğlenceli anlarla etkinliğe çekerek sosyal medyada paylaşım yapmalarına teşvik edecektir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Piramit Oda, etkinliğinizin temasına uygun bir şekilde özelleştirilmiş folyo ile kaplanır. Fotoğraf veya video çekim hizmeti talebiniz olduğunda yazılımımız, her bir fotoğraf veya videoya otomatik olarak etkinliğiniz için özel tasarlanmış dijital çerçeveyi ekler. Bu sayede, çekilen fotoğraf ve videolar, size özel çerçevenizle sosyal medya platformlarında paylaşılmasını sağlayarak etkinliğinizi daha özel ve unutulmaz hale getirir.

Patent Uyarısı

Piramit Oda ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları Harikalar Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından tescillenmiştir.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Piramit Oda
 ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Piramit Oda ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Piramit Oda ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!

Piramit Oda ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Piramit Oda ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Piramit Oda
    ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.