Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Piramit Oda

Sürükleyici Bir Etkinlik Deneyimi 

Piramit Oda, büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalarla birleştirilerek oluşturulan dijital bir enstalasyondur. Piramit Oda, etkinlikleriniz için seçebileceğiniz en görkemli seçeneklerden biridir.

Piramit Oda’nın tasarımı, katılımcıları kendilerini görüntünün içindeymiş gibi hissettirecek şekilde hazırlanmıştır. Katılımcılar, bu etkileyici arka plan önünde poz vererek kendi telefonlarıyla fotoğraf veya video çekebilirler.

Ayrıca, özel bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak tasarlanmış çerçeve uygulamalarını fotoğraflarınıza ekleyebiliriz. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel hazırlanan çerçeve ile birlikte daha fazla dikkat çekecektir.

Piramit Oda, ziyaretçilerinizi etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizin unutulmaz bir parçası haline gelecektir. Bu etkinlik deneyimi, katılımcılarınızın etkinliğiniz hakkında konuşmalarını sağlayacak ve sosyal medyada paylaşım yapmalarını teşvik edecektir.

Tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları Piramit Oda ürünü için Harikalar Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından tescillenmiştir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR