Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme , etkinliklerinizi özel bir dokunuş katmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu yenilikçi yazıcı sistemi, güvenilir sertifikalı kozmetik ürünlerle üretilmiş, ciltle uyumlu ve sağlığa uygun mürekkepler kullanarak tasarımları dövme olarak basar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Prinker Geçici Dövme Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, Prinker Geçici Dövme hafızasından bir dövme seçebilir veya kendi tasarımlarını yükleyebilirler. Sonrasında, cihazı istedikleri bölgeye tutarak deriye temas ettirirler ve dövme hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanır. Bu özellik sayesinde istenilen dövmeleri kısa sürede ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, suya dayanıklı olan dövmeler, sabun ve benzeri temizleme araçları kullanılarak kolayca çıkarılabilir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

 

Prinker Geçici Dövme ürünü, katılımcıların kendi yaratıcı tasarımlarını veya markanız için özel olarak tasarlanmış dövme tasarımlarını kullanma olanağı sunar. Bu özellik, etkinliklerinizi daha özel ve unutulmaz kılar, katılımcıların kendilerini sanatsal bir biçimde ifade etmelerine ve etkinliğin atmosferini kişiselleştirmelerine olanak tanır.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Prinker Geçici Dövme ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Prinker Geçici Dövme ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Prinker Geçici Dövme ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Prinker Geçici Dövme ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Prinker Geçici Dövme ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.