Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Prinker Geçici Dövme

Özel Dövme Tasarımları

Prinker Geçici Dövme, son derece güvenilir sertifikalı kozmetik ürünleri kullanılarak üretilmiş ciltle uyumlu ve sağlığa güvenli mürekkeplerle tasarımların dövme olarak basılmasını sağlayan yenilikçi bir yazıcı sistemidir. Bu ürün, katılımcıların sevdikleri şekil ve görselleri geçici dövme olarak yaptırmalarına olanak tanır.

Katılımcılar, Prinker dövme hafızasından dövme seçebilir veya kendi tasarımlarını Prinker dövme hafızasına yükleyebilirler. Ardından, katılımcının dövmeyi yaptırmak istediği bölgeye cihaz tutularak deriye temas ettirilir ve dövme kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Bu sayede katılımcılar, istedikleri dövmeleri kısa sürede ve kolaylıkla yaptırabilirler. Ayrıca, suya dayanıklı olan dövmeler, sabun ve benzeri temizleme araçları kullanılarak kolayca çıkarılabilir.

Ürün ayrıca, markalar veya etkinlikler için özel olarak tasarlanmış dövme tasarımlarının dijital olarak paylaşılmasına olanak tanır. Bu sayede, markalar veya etkinlikler, özel tasarımlarla kendilerini ifade edebilir ve bu ürün sayesinde daha unutulmaz bir deneyim sunabilirler.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR