Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Refleks Duvarı

Hızına Güvenen Işığı Söndürsün

El becerisini ve hızını test eden bir oyun olan Refleks Duvarı, katılımcıların dokunmatik ekranda yer alan ışıklı sensörleri kısa sürede eliyle söndürmeleri gereken bir deneyim sunmaktadır.

Katılımcılar, kaydedilerek duvar önünde belirtilen pozisyonda yerlerini alır ve oyun başlatıldığında ışıklar yanıp sönmeye başlar. Hızlı reflekslere sahip olan katılımcılar, el becerileri sayesinde ışıkları hızlı bir şekilde söndürerek daha fazla puan kazanırlar. Skorlar, bir skor tahtası aracılığıyla tüm katılımcıların görebileceği şekilde sunulur.

Refleks Duvarı, özellikle hız ve el becerisine dayalı bir oyun olduğundan, katılımcıların rekabet duygularını tetikleyerek keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlar. Ayrıca, markanıza veya etkinliğinize özel senaryo ve kurgular ekleyerek etkinliğinize özgü bir deneyim yaratmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra, marka giydirme gibi özelleştirme seçenekleriyle de etkinliğinizi daha unutulmaz kılabilirsiniz.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR