Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Smoothie Bike

Smoothie Bike, etkinliklerinize eğlenceli ve sportif bir dokunuş katmak için  kiralayabileceğiniz interaktif bir üründür. Pedal gücüyle aktive edilen bir mikser ile smoothie yapma olanağı sağlayan bu deneyim ürünü, katılımcılarınıza keyifli bir etkinlik deneyimi sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

 Smoothie Bike Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, hazırlamak istedikleri smoothie malzemelerini seçip mikserin haznesine yerleştirirler. Ardından bisiklete binen katılımcılar, pedalları çevirerek oluşan enerjiyi, mikseri çalıştırmak için kullanır ve bu sayede lezzetli bir smoothie hazırlanır. Son olarak hazırlanan smoothie’ler, katılımcılara özel bir bardakta servis edilir. Böylece katılımcılara etkileyici bir smoothie deneyimi yaşatılır.  

Smoothie Bike, etkinliklerinize sportif bir deneyim ve heyecan katmak için mükemmel bir seçenektir. Katılımcılar, keyifli bir bisiklet sürme deneyiminin yanı sıra kendilerini unutulmayacak deneyimin içinde bulurlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Smoothie Bike ürünümüz, özel senaryolar ve kurgularla markanızın veya etkinliğinizin kimliğine özel şekilde uyarlanabilir. Aynı zamanda marka giydirmeleriyle birleştirildiğinde, etkinliğinizde dikkat çekici bir etki yaratır.
Smoothie Bike, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar. Pedal gücüyle sağlıklı smoothielerin hazırlanması, katılımcıların etkinliğinizde keyifli bir şekilde vakit geçirmelerini ve markanızı daha yakından tanımalarını sağlar.  

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Smoothie Bike ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Smoothie Bike ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Smoothie Bike ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Smoothie Bike ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Smoothie Bike ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Smoothie Bike ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.