Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Smoothie Bike

Lezzete Pedalla

Smoothie Bike, pedal gücüyle aktive edilen bir mikser ile smoothie hazırlanabilen eğlenceli bir deneyim ürünüdür. Katılımcılar, hazırlamak istedikleri smoothie malzemelerini seçerek, mikserin haznesine yerleştirirler. Bisiklet üzerine binecek olan katılımcılar, pedalları çevirerek oluşan enerjiyi, mikseri çalıştırmak için kullanırlar ve böylece smoothie hazırlanır. Hazırlanan smoothie, katılımcıya bir bardak içerisinde sunulur.

Smoothie Bike, özel senaryolar ve kurgularla markanıza veya etkinliğinize özel olarak uyarlanabilir. Marka giydirmeleriyle birlikte sunulması halinde, etkinliğinizde dikkat çekici bir etki yaratır.

Bu ürün, etkinliğinize interaktif bir boyut kazandırarak, katılımcıların eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlar. Pedal gücüyle smoothie hazırlama fikri, çevreci ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyen katılımcılar için de çekici olabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR