Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Social Vending Machine

Social Vending Machine, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Etkinliklere yeni bir boyut kazandırarak, katılımcıların sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımlarla tetiklenerek hediye veren bir etkileşim deneyimi sunar. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Social Vending Machine Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar ilk olarak, etkinlik hashtag’i ile Twitter veya Instagram hesapları üzerinden paylaşım yaparak otomatı aktifleştirirler. Paylaşım gerçekleştikten sonra, makinede yer alan önceden hazırlanmış hediyelerden biri otomatik olarak hazneye düşer. Ayrıca, etkinlik süresi boyunca aktif olarak çalışır ve katılımcıların sosyal medya paylaşımlarına anında yanıt verir.

Social Vending Machine, katılımcılarınızın etkinliğinize daha fazla dahil olmaları sağlayarak etkinliğinizin başarısını artırabilir aynı zamanda unutulmaz bir etki yaratır. Ayrıca, sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar, etkinliğinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir. 

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

Ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgular, özelleştirilmiş marka giydirmeleri ile birleştirilerek makinelerinizi tamamen benzersiz hale getirir. Etkinliğinizin temasına özel olarak tasarlanmış Social Vending Machine, katılımcılarınızı etkileyici bir deneyimle bir araya getirerek aynı zamanda marka bilinirliğinizi de güçlendirir.

Hemen ara, teklif al!


Social Vending Machine ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Social Vending Machine ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Social Vending Machine ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.