Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Social Vending Machine

Her Gönderİye Bİr Hedİye

Etkinliklere yeni bir boyut kazandıran İnteraktif Otomat Makinesi, katılımcıların sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği paylaşımlarla tetiklenerek hediye veren bir etkileşim ürünüdür. Hem eğlenceli hem de etkileşimli bir deneyim sunan makine, etkinliğinizi daha da unutulmaz hale getirir.

Katılımcılar, etkinlik hashtag’i ile Twitter veya Instagram hesapları üzerinden paylaşım yaparak otomatı aktifleştirirler. Paylaşım gerçekleştikten sonra, makinede yer alan önceden hazırlanmış hediyelerden biri otomatik olarak hazneye düşer. İnteraktif Otomat Makinesi, etkinlik süresi boyunca aktif olarak çalışır ve katılımcıların sosyal medya paylaşımlarına anında yanıt verir.

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgular, özelleştirilmiş marka giydirmeleri ile birleştirilerek makinelerinizi tamamen benzersiz hale getirebilirsiniz. Etkinliğinizin konseptine uygun olarak tasarlanan İnteraktif Otomat Makinesi, katılımcılarınızı etkileyici bir deneyimle buluştururken, marka algınızı da arttırır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR