Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Step On Shower

Serinletici Bir Yaz Etkinliği

Step On Shower, özel su mekanizması ile donatılmış bir Photo Booth ürünüdür. Katılımcıların serinlemelerini sağlayan bu ürün, yaz aktivasyonları için benzersiz bir seçenek sunar.

Katılımcılar platforma çıktıklarında, özel sensörler tarafından algılanır ve sistem otomatik olarak harekete geçer. Bu sayede su mekanizması aktive olur ve katılımcılar serinletici bir deneyim yaşarlar.

Katılımcıların suyun keyfini çıkarırken, tavana sabitlenmiş bir kamera sistemi de devreye girer. Bu sistem, katılımcıların videolarını çekerek dokunmatik ekran üzerinden dijital olarak paylaşılmasını sağlar.

Ayrıca, “Step On Shower” etkinliklerde markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış çerçeve tasarımları ile donatılabilir. Bu sayede, etkinlik boyunca basılan veya dijital olarak paylaşılan videolar, özel olarak tasarlanmış çerçeve ile sunulur ve markanızın tanıtımı veya etkinliğin hatırası olarak kalıcı bir şekilde kaydedilir.

“Step On Shower”, özel su mekanizması sayesinde serinletici bir deneyim sunarak, katılımcıların unutulmaz bir anı yakalamalarını sağlar.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR