Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Tilt Brush

Tilt Brush etkinliklerinizi eğlenceli ve yaratıcı bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Tilt Brush – VR Graffiti, boşluğu bir tuval gibi kullanma imkanı sunan, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim teknolojisidir. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Tilt Brush Nasıl Çalışır?

Katılımcı, VR gözlük ve VR el kumandalarını takarak kumandaların üzerinde bulunan tuşlar yardımı ile sanal bir dünyada çizim yapmaya başlar. VR el kumandaları sayesinde fırça ve renk seçimleri yapabilir ve dilediği şekli üç boyutlu olarak çizebilir. Çizim bittiğinde tasarım anında baskıya verilir ya da dijital olarak paylaşılabilir. Bu interaktif deneyim, katılımcılara sanal dünyada özgün ve yaratıcı tasarımlar oluşturma imkanı sunar.

Tilt Brush, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleri sayesinde, katılımcıları yaratıcı olmaya teşvik ederek keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Tilt Brush ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan çerçeve tasarımı, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar. Bu sayede, çekilen fotoğraflar, size özel çerçevenizle sosyal medya platformlarında paylaşılabilir, böylece etkinliğiniz daha kişisel ve unutulmaz hale getirir.

Hemen ara, teklif al!


Tilt Brush ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

 

Hemen Teklif Al


Tilt Brush ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Tilt Brush ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.