Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Top Selfie

Photo Booth ‘da Yeni Bir Bakış

Top Selfie, farklı bir fotoğraf deneyimi sunan yüksek teknolojili bir Photo Booth ürünüdür. Geleneksel photo booth yerleşimlerinden farklı olarak, kamerası yüksek bir konumda ve arka planı özel olarak tasarlanmış bir zeminde yer almaktadır. Ürünün profesyonel kamerası, özel ışık sistemi ve dikkat çekici etkisi ile etkinlik katılımcılarına çarpıcı bir fotoğraf deneyimi sunmaktadır.

Etkinlik katılımcıları, özel olarak tasarlanmış bir arka plan üzerinde poz vererek yukarı sabitlenmiş fotoğraf makinesine yönelirler. Fotoğraf çekimi, dokunmatik bir kiosk aracılığıyla gerçekleştirilir ve geri sayım ile birlikte tetiklenir. Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden anında baskıya verilebilir veya dijital olarak paylaşılabilir.

Top Selfie, marka veya etkinlik tema tasarımına uygun, özel olarak hazırlanmış çerçeve tasarımı ile donatılmıştır. Bu tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların marka veya etkinlik teması ile uyumlu olmasını sağlar.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR