Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Top Selfie

Top Selfie, özel etkinliklerinizi canlandırmak için kiralayabileceğiniz yüksek teknolojili bir Photo Booth ürünüdür. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Top Selfie Nasıl Çalışır?

Geleneksel fotoğraf kabinlerinden farklı olan Top Selfie, kamerası yüksek bir konumda ve özel olarak tasarlanmış bir arka plan üzerinde yer alır. Ürünün profesyonel kamerası, özel ışık sistemi ve dikkat çekici etkisi ile etkinliğinizde göz alıcı bir fotoğraf deneyimi sunar.

İlk olarak katılımcılar, özel olarak tasarlanan arka plan üzerinde poz vererek yukarı sabitlenmiş fotoğraf makinesine yönelirler. Daha sonra fotoğraf çekimi, dokunmatik bir kiosk aracılığıyla gerçekleştirilir ve geri sayım ile birlikte tetiklenir. Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden anında bastırılabilir ya da dijital olarak paylaşılabilir.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


Top Selfie
ürünümüz, markanızın veya etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Bu tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca bastırılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar. Bu sayede, çekilen fotoğraflar, sosyal medya platformlarında sizin özgün çerçevenizle paylaşılabilir. Bu özellikler, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


Ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle Top Selfie,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

Ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


Top Selfie
 ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

 

Hemen Teklif Al


Top Selfie
 ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Top Selfie
    ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.