Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

VR Konferans

VR Konferans, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. VR Konferans, katılımcılara sanal gerçeklik gözlükleri aracılığıyla konferans, sunum veya sahne şovlarını eş zamanlı olarak izleme imkanı sunan bir VR deneyim ve etkileşim ürünüdür. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

VR Konferans Nasıl Çalışır?

Katılımcı sayısına göre önceden planlama yapılarak, belirlenen sayıda VR gözlük temin edilir ve tüm katılımcılara eş zamanlı olarak dağıtılır. Her bir katılımcı, markanıza veya etkinliğinize özel olarak önceden hazırlanmış VR videolarını merkezi bir sunucuda barındırılan içeriklerle izleyerek aynı eşsiz deneyimi paylaşır. Bu özel etkinlik, katılımcıların interaktif bir sanal gerçeklik ortamında bir araya gelmelerini sağlar.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


VR Konferans
ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanacak projenin gerçekleştirilmesi için özel altyapı planlaması yapılır ve uygun donanımlar seçilir. Bu donanımlar uygulama, web ve sosyal medya platformları üzerinden paylaşılabilir ve geniş bir kitleye ulaşılabilir. Bu sayede, etkinliğinizde farklı bir deneyim sunarak unutulmaz bir etki yaratabilirsiniz.

Hemen ara, teklif al!


VR Konferans ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

 

Hemen Teklif Al


VR Konferans ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    VR Konferans ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.