Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

AI Photo Booth

Yapay zeka ile geleceği yakalayarak etkinlik deneyimlerinizi bambaşka bir seviyeye taşımanız mümkün: İşte karşınızda, teknolojinin sınırlarını zorlayan, eğlenceli ve yenilikçi çözümümüz, AI Photo Booth! Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

AI Photo Booth Neler Yapabilir?

Fotoğraf çekmenin ötesinde bir deneyim sunan bu yenilikçi AI Photo Booth, yüz tanıma, otomatik fotoğraf düzenleme ve bir dizi eğlenceli özellik ile gelir. Özel günlerinizde, misafirlerinizin yüzünde bir gülümseme yaratmak için mükemmel bir etkileşim aracı olan bu özel fotoğraf kabini, sadece bir tık uzağınızda!

Yüz Tanıma Teknolojisi

Yüz tanıma teknolojisi ile misafirlerinizin fotoğrafları, onları en doğru açıdan yakalar ve her çekimde mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Önceden düzenlenmiş fotoğraflar üzerinden face-swap yapabilir.

Anında Fotoğraf Düzenleme

AI Photo Booth, etkinlik için belirlenen tema komutları ile fotoğraflarınızı anında düzenleyerek her kareyi sanat eseri haline getirir. Filtreler, efektler ve daha fazlasıyla fotoğraflar anında sosyal medya hazırı olur!

Sınırsız Eğlence

Misafirlerinizle eğlenceli anlar yaşamanın yanı sıra, bu eşsiz deneyimi onlarla paylaşmanızın tadını çıkarın. Fotoğraflar, QR kod üzerinden anında indirilebilir ve sosyal medyada paylaşılmaya hazır hale getirilir.

AI Photo Booth’umuzu kiralamak ve etkinliğinizin unutulmaz anıları arasında yer almasını sağlamak için bizimle iletişime geçin. Anılarınızı geleceğe taşımanın, teknoloji ile harmanlanmış bu eşsiz yoluyla, etkinliğinizde eğlencenin ve mutluluğun tadını çıkarın!

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


AI Photo Booth
ürünümüz, etkinliğiniz için özel olarak tasarlanır. Dokunmatik paylaşım kiosk’u ve video çekim platformu, etkinliğinizin temasına uygun bir şekilde özelleştirilmiş folyo ile kaplanır. Ayrıca, yazılımımız, her bir fotoğrafa otomatik olarak etkinliğiniz için özel tasarlanmış dijital çerçeveyi ekler. Bu şekilde, çekilen videolar, sosyal medya platformlarında sizin özgün çerçevenizle paylaşılabilirler. Bu özellikler, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


AI Photo Booth
ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu sebeble Al Photo Booth ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

AI Photo Booth ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


AI Photo Booth
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz. 

 

Yazılımımızı Kullanmak İster misiniz?

Hemen AI Photo Booth Pro ‘yu Deneyin!


AI Photo Booth Pro
yazılımımızı kullanarak sizde Yapay Zekalı Photo Booth hizmeti verebilirsiniz.

AI Photo Booth Pro ‘yu hemen indirip denemek için aşağıdaki butona tıklayın!

Hemen Teklif Al


AI Photo Booth
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    AI Photo Booth
    ürünümüz ile çektiğimiz fotoğraf örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.