Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Zihin Data Görselleştirmesi

Türkiye’de İlk Kez Yapılan Gerçek Zamanlı Beyin Dalgası

Zihin Data Görselleştirme, katılımcıların beyin aktivitelerinin ölçülmesi yoluyla elde edilen verilerin, yapay zeka işlemcileri kullanılarak grafiksel sunumlara dönüştürülmesini sağlayan bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde, katılımcıların odaklanma seviyeleri elektriksel yollarla ölçülür ve bu veriler, grafikler ve şovlar şeklinde görselleştirilerek ekrana yansıtılır.

Zihin Data Görselleştirme, özellikle markalar ve etkinlikler için özel olarak hazırlanan senaryolar ve kurgular uygulanabilir. Bu sayede, marka kimliği ve etkinlik teması ile uyumlu bir görsel şölen oluşturulabilir. Ayrıca, içeriklere sahip farklı kurgular oluşturarak, müzik, yemek, ses ve koku gibi çeşitli duyusal deneyimler de sağlanabilir.

Tüm bu özellikleriyle, Zihin Data Görselleştirme teknolojisi, etkileyici ve ilgi çekici bir deneyim sunarak, katılımcılara benzersiz bir deneyim yaşatır.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR