Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Zihin Data Görselleştirmesi

Zihin Data Görselleştirme, etkinliklerinizi özel ve unutulmaz bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Zihin Data Görselleştirme, katılımcıların beyin aktivitelerinin ölçülmesi yoluyla elde edilen verilerin, yapay zeka işlemcileri kullanılarak grafiksel sunumlara dönüştürülmesini sağlayan bir teknolojidir. Etkinliğinize eğlenceli ve etkileyici bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

Zihin Data Görselleştirme Nasıl Çalışır?

Katılımcıların beyin aktivitelerinin ölçülmesi yoluyla elde edilen veriler, yapay zeka işlemcileri tarafından grafiksel sunumlara dönüştürülür. Bu teknoloji sayesinde, katılımcıların odaklanma seviyeleri elektriksel yollarla ölçülür ve bu veriler, grafikler ve şovlar şeklinde görselleştirilerek ekrana yansıtılır.

Zihin Data Görselleştirme, katılımcılarınızı etkileyen, eğlenceli ve sürükleyici bir deneyim sunarak etkinliğinizi unutulmaz kılacaktır. Bu ilgi çekici ürün sayesinde, katılımcılarınızın etkinliğinize daha fazla dahil olmaları sağlayarak etkinliğinizin başarısını artırabilirsiniz.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar

 

Zihin Data Görselleştirme sayesinde özellikle markalar ve etkinlikler için özel olarak hazırlanan senaryolar ve kurgular uygulanabilir. Bu sayede, marka kimliği ve etkinlik teması ile uyumlu bir görsel şölen oluşturulabilir. Ayrıca, içeriklere sahip farklı kurgular oluşturarak, müzik, yemek, ses ve koku gibi çeşitli duyusal deneyimler de sağlanabilir. Bu özellikler, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

Hemen ara, teklif al!


Zihin Data Görselleştirmesi ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Zihin Data Görselleştirmesi ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Zihin Data Görselleştirmesi ürünümüz şimdiye kadar birçok etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.