Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Zıplama Ölçer

En Yükseğe Ulaşma Zamanı

Zıplama Ölçer, katılımcıları hem eğlendiren hem de fiziksel olarak harekete geçirerek zıplama yüksekliğini ölçen interaktif bir üründür. Bu özellikleri sayesinde, markaların ve etkinliklerin katılımcılarına benzersiz bir deneyim sunmalarına olanak tanımaktadır.

Katılımcı, belirtilen noktada yerini alır ve oyun başladığında zıplayarak performansını sergiler. Zıplayarak erişilen yükseklik ekranda gösterilir ve bu sayede katılımcının ne kadar yükseğe zıpladığı ölçülür. En yükseğe zıplayabilen katılımcı oyunu kazanır.

Zıplama Ölçer, markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan senaryo ve kurgularla özelleştirilebilir. Marka giydirmeleri yapılabilir ve böylece ürün, markanızın değerlerini yansıtan bir platform haline getirilebilir.

Sonuç olarak, Zıplama Ölçer, katılımcıların hem fiziksel olarak aktif olmalarını sağlayan hem de eğlendiren interaktif bir üründür ve markanızın veya etkinliğinizin başarılı bir şekilde tanıtımını yapmanıza yardımcı olabilir.

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

TEKLİF TALEBİ

Bu ürünü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR