Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Tüm Etkinlik Ürünleri

Etkinlik deneyimlerindeki 20 yıla yakın tecrübemiz ve uzman operasyon ekibimizle, etkinliklerinizde size en güvenilir hizmeti sunmak için buradayız! Ürünlerimiz hakkında bilgi, bütçe veya öneri almak için bize hemen ulaşın!

Piramit Oda

Piramit Oda

Piramit Oda; büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynalar ile buluştuğu bir dijital enstalasyondur. Etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli aktivasyon ürünüdür.
Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk; şık tasarımı, profesyonel kamera ve ışık sistemiyle, etkinliklerde en çok ilgi gören ürünlerden biridir.
Green Box Photo Booth

Green Box Photo Booth

Green Screen teknolojisi kullanan bir Photo Booth ürünüdür. Yeşil perde sayesinde fotoğrafın arka planını değiştirir, eğlenceli fotoğraflar çeker.
GIF Booth

GIF Booth

Şık tasarımı, profesyonel kamera ve özel ışık sistemiyle birden fazla fotoğraf çekerek hareketli GIF’ler oluşturan bir etkinlik ürünüdür.
Mirror Booth

Mirror Booth

Kırmızı halısı ve ayna görünümü ile etkinliğiniz için seçebileceğiniz en gösterişli Photo Booth ürünüdür.
Flip Book

Flip Book

Flip Book, çekilen kısa videoların animasyon karelere dönüştürülüp, kitapçık olarak basıldığı eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Top Selfie

Top Selfie

Top Selfie, alışılagelmiş yerleşimlerinin aksine, kamerası yüksekte duran ve arka planı zeminde görselleştirilmiş bir Photo Booth ürünüdür.
Dergi Kapağı

Dergi Kapağı

Dergi Kapağı, dünyaca bilinen dergi kapaklarında katılımcıların yer almasını sağlayan eğlenceli bir Photo Booth ürünüdür.
Koca Kafa Karakterler

Koca Kafa Karakterler

Koca Kafalar Karakter, katılımcıların kafası sallanan koca kafalı karakterlere dönüştüren eğlenceli bir aktivasyon ürünüdür.
Face Booth

Face Booth

Face Booth, yapay zekalı yazılımı ile katılımcılarınızın istedikleri karakter olmalarına olanak sağlayan eşsiz bir Photo Booth ürünüdür.
Işık Odası

Işık Odası

Sensation Room; ileri düzeyde teknoloji ile tasarlanmış led çubukların görsel şöleninden oluşan dijital bir enstalasyondur.
360° Video Selfie

360° Video Selfie

360 Video Selfie, özel platformu ve slow motion efektiyle, katılımcıların videolarını 360 derece çeken bir Photo Booth ürünüdür.
Step On Shower

Step On Shower

Step On Shower; üzerine çıkıldığında aktive olan, katılımcıları serinleten ve bu esnada video çeken bir Photo Booth ürünüdür.
90° GIF Photo Booth

90° GIF Photo Booth

90 Derece GIF Photo Booth; Bullet Effect çekim tekniği ile 90 derecelik açıda 10 farklı kameradan aynı anda çekim yapan bir Photo Booth ürünüdür.
Aqua Booth

Aqua Booth

Aqua Booth, denizde veya havuzda çalışan dünyanın ilk sualtı fotoğraf kabinidir. Havuzda ve denizde benzersiz bir deneyim alanı yaratır.
180° Gif Photo Booth

180° Gif Photo Booth

Bullet Effect çekim tekniği ile 180 derecelik açıda 20 farklı kameradan aynı anda çekim yapmaya yarayan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Light Painting Booth

Light Painting Booth

Katılımcıların karanlık oda içerisinde ellerindeki neon ışıklar ile çizdikleri şekilleri çeken bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Mozaik Duvarı

Mozaik Duvarı

Mozaik Fotoğraf Duvarı, baskısı alınan fotoğrafların doğru yerlere yapıştırılması ile tüm fotoğrafların bir araya gelmesinden ortaya çıkan büyük tablodur.
Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme

Prinker Geçici Dövme, en güvenilir sertifikalı kozmetik ürünlerinden oluşturulan cilt ile uyumlu ve sağlığa güvenli mürekkepler ile istenilen tasarımı dövme olarak basan yepyeni bir yazıcı sistemdir.
Hologram Anıt

Hologram Anıt

Katılımcıların görüntülerini hologram kabinimizde sergileyerek bu deneyimi teknolojik alt yapısı ile devasa bir anıta dönüştüren bir üründür.
Online Photo Booth

Online Photo Booth

Online Photo Booth; etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan arka plan ve çerçeve tasarımıyla oluşturulmuş sanal bir aktivasyondur.
Augmented Selfie

Augmented Selfie

Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile fotoğraf aktivitelerine bambaşka bir bakış açısı taşıyan eğlenceli interaktif bir üründür.
Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Kahve Üzeri Fotoğraf Baskı

Katılımcıların fotoğraflarını; kahve köpüğü, bira köpüğü ve kurabiye gibi ürünlere baskı yapabilen bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Event Pro Photo

Event Pro Photo

Event Pro Photo; etkinliğiniz için özel olarak tasarlanan DSLR fotoğraf makinesi ile çekim yapan gezici bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.
Social Vending Machine

Social Vending Machine

Twitter ya da Instagram’a atılan postlara eklenen #hashtagler ile tetiklenerek hediye veren bir üründür.
Game Of Brains

Game Of Brains

EEG cihazları sayesinde konsantrasyon seviyelerini ölçerek uçan nesneyi güçlü olan tarafa doğru yönlendiren eğlenceli bir deneyim oyunudur.
İnteraktif Fitness

İnteraktif Fitness

Sanal koçun yaptığı hareketleri tekrarlayarak en yüksek puana ulaştırmayı hedefleyen eğlenceli bir deneyim ürünüdür.
Dijital Penaltı

Dijital Penaltı

Katılımcıların sanal dünyadaki futbolcuyu kontrol ederek penaltı atmaya çalıştıkları bir arttırılmış gerçeklik oyunudur.
Atari Arcade Console

Atari Arcade Console

Street Fighter, Pacman ve Air Buster gibi 500'den fazla efsanevi retro oyun içeriği barındıran bir atari ürünüdür.
Slot Makinası

Slot Makinası

Slot Makinesi, butona basıldıktan sonra rastgele duran görsellerden üçünün de aynı olması sonucunda kazanılan bir şans oyunudur.
Basketball Simülasyon

Basketball Simülasyon

Katılımcıların dijital ekrandaki potaya gerçek basketbol topu ile basket atmalarını hedef alan bir artırılmış gerçeklik deneyim ürünüdür.
Kinect Game

Kinect Game

Geri Dönüşüm Oyunu, ekrandan rastgele düşen nesnelerin tek sepette toplanması hedef alınan kinect teknolojisi ile oynanan bir oyundur.
Langırt

Langırt

Langırt deneyimine skor tahtası, spiker anlatımları, ışık şovları, seçilen takıma göre tezahüratlar ve marşlar eklenmiş halidir.
Marketing Robot

Marketing Robot

İnsansı robota uzaktan hareketlerle yön vererek robotu en hızlı şekilde parkurun sonuna ulaştırmayı hedefleyen bir oyundur.
Just Dance

Just Dance

Just Dance, katılımcıların sanal dansçının yaptıklarını yapmaya çalışarak en yüksek puana ulaşmayı hedefledikleri bir deneyim ürünüdür.
İnteraktif Müzik İstasyonu

İnteraktif Müzik İstasyonu

İnteraktif Müzik İstasyonu, önceden sample atanmış olan yarı iletken maddelere dokunarak farklı müzikler elde edebileceğiniz bir deneyimdir.
İnteraktif Duvar

İnteraktif Duvar

İnteraktif Duvar, istenilen herhangi bir alanı ekrana dönüştüren ve duvara dokunmatik özelliği katmış olan interaktif bir deneyim ürünüdür.
İnteraktif Masa

İnteraktif Masa

Projecting mapping yöntemiyle herhangi bir masaya dokunmatik etkileşim özelliği katan interaktif bir deneyim ürünüdür.
Sanal Koşu Kabini

Sanal Koşu Kabini

Sanal Koşu Kabini, led oda içerisinde tercih edilen farklı ortamlarda spor deneyimi yaşatan interaktif bir deneyim ürünüdür.
İnteraktif Zemin

İnteraktif Zemin

Projecting mapping ile zeminlerin ekrana dönüştüğü ve dokunmatik etkileşim özelliğinin de içinde bulunduğu interaktif bir deneyim ürünüdür.
Smoothie Bike

Smoothie Bike

Smoothie Bike, bisiklet pedallarının dönmesi ile aktifleşen mikseri çalıştırıp smoothie içeceği hazırlayan eğlenceli bir deneyim ürünüdür.
Refleks Duvarı

Refleks Duvarı

Refleks Duvarında bulunan ışıklı sensörlerin katılımcılar tarafından el ile kısa sürede söndürülmesinin hedeflendiği bir deneyim oyunudur.
Dijital Falcı

Dijital Falcı

Dijital Falcı, katılımcıyı analiz ederek gelecekten onunla ilgili bilgileri gazete kupüründe haber yapan interaktif bir üründür.
İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet

İnteraktif Bisiklet, katılımcıları fiziksel olarak harekete geçiren, bisiklet ile efor harcamaya dayalı bir oyundur.
Zihin Data Görselleştirmesi

Zihin Data Görselleştirmesi

Katılımcının odaklanması ile ölçülen beyin dalgalarının datalarını grafik şovlara dönüştüren yapay zeka işlemcisidir.
Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı

Dijital Graffiti Duvarı, dijital bir boya ile dijital ekrana graffiti yapmanızı sağlayan interaktif bir üründür.
İnteraktif Akvaryum

İnteraktif Akvaryum

İnteraktif Dijital Akvaryum, kağıt üzerinde boyaması yapılan karakterlerin dijital ortama aktarılması ile oluşturulan sanal bir akvaryumdur.
İnteraktif Ses Topları

İnteraktif Ses Topları

İnteraktif Ses Topları, önceden sample olarak atanmış farklı renkteki asılı büyük balonlara dokunarak müzik yapma deneyimidir.
Live Painter

Live Painter

Katılımcılar tarafından dijital ortamda özelleştirilmiş çizimlerin yapıldığı ve bu çizimlerin canlı bir mapping şova dönüştüğü interaktif bir üründür.
Zıplama Ölçer

Zıplama Ölçer

Zıplama Ölçer, katılımcıları hem eğlendiren hem de fiziksel olarak harekete geçirerek zıplama yüksekliğini ölçen interaktif bir üründür.
Akıllı Ayna

Akıllı Ayna

Özelleştirilmiş sistemiyle şaşırtıcı bir etki yaratan ve sizinle iletişime geçebilen, hem ekran hem de ayna görevi görebilen bir üründür.
İnteraktif Robot El

İnteraktif Robot El

El hareketlerini dokunma gerektirmeden algılayan ve bu hareketleri robot ele yollayarak aynı hareketleri yapmasını sağlayan bir üründür.
Vr 360° Live Stream

Vr 360° Live Stream

360 derece çekilen canlı yayını, kullanıcıların eş zamanlı olarak VR gözlüklerle deneyimlemesine imkan tanıyan, etkisi yüksek bir üründür.
Augmented Reality Glasses

Augmented Reality Glasses

Katılımcılarınıza çok daha gelişmiş bir deneyim alanı yaşatan Augmented Reality Gözlüğü; camlarında HD görüntü gösterebilen bir deneyim ürünüdür.
Augmented Reality Tablet

Augmented Reality Tablet

Etrafınızda gördüğünüz gerçeklikler üzerine sanal veriler ekleyerek AR deneyimini, çarpıcı bir şekilde yaşatan bir etkileşim ürünüdür.
Augmented Reality Game

Augmented Reality Game

Artırılmış Gerçeklik Oyunu; etkinlik alanına gizlenmiş öğeleri AR teknolojisini kullanarak bulmayı hedefleyen bir deneyim ürünüdür.
VR Balance Vertigo

VR Balance Vertigo

VR Denge Vertigo; VR gözlükler aracılığıyla sizi iki gökdelen arasındaki platformda yürüten heyecan verici bir deneyim oyunudur.
VR Konferans

VR Konferans

VR Konferans; konferans, sunum veya sahne şovlarını izleyicilere sanal gerçeklik gözlükleri ile aynı anda izleten bir VR deneyim ürünüdür.
VR Kaleci

VR Kaleci

VR Kaleci; katılımcıların sanal dünyadaki kaleciliği deneyimlemesini sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
VR Beat Saber

VR Beat Saber

Müziğin ritmine senkron olarak gelen kutucukları doğru yönde ve doğru elle keserek puan kazanmayı hedefleyen eğlenceli bir deneyim ürünüdür.
VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu

VR Simülasyon Koltuğu; deneyimi zenginleştiren teknolojik dokunuşu ile sanal gerçekliği tüm potansiyeliyle yaşamınızı sağlar.
Tilt Brush

Tilt Brush

Tilt Brush- VR Graffiti; boşluğu bir kanvas gibi kullanmaya imkan veren, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim teknolojisidir.
VR Fruit Ninja

VR Fruit Ninja

VR Fruit Ninja; atılan meyveleri kesmeye çalışarak puan kazanmanın hedeflendiği bir VR deneyim ve etkileşim oyunudur.
VR Snowboard

VR Snowboard

Sanal gerçeklikteki Snowboard deneyimini fiziksel hareketler katarak daha gerçekçi yapmayı hedefleyen, heyecan verici bir deneyim ürünüdür.
VR Kafa Şut

VR Kafa Şut

VR Kafa Şut Oyunu, katılımcılara sanal dünyada futbol deneyimi sağlayan bir artırılmış gerçeklik oyunudur.
VR Bisiklet

VR Bisiklet

VR Bisiklet Deneyimi; sanal gerçeklikteki bisiklet sürme deneyimini, gerçek bisiklet sürme hareketleriyle birleştiren bir deneyim ürünüdür.
Quiz Kiosk

Quiz Kiosk

Özelleştirilmiş tasarımıyla Quiz Kiosk; katılımcıların dokunmatik Kiosk üzerinden sorulan soruları cevapladıkları bir etkileşim ürünüdür.
Quiz Tablet

Quiz Tablet

Quiz Tablet, katılımcıların dokunmatik kiosk üzerinden sorulan soruları cevapladıkları bir etkileşim ürünüdür.
Hologram Kabin

Hologram Kabin

Etkinliğe özel tasarlanmış ilgi çekici görünümüyle orijinal objenin üç boyutlu lazer fotoğraflarının sergilendiği teknolojik bir üründür.
The Cube

The Cube

İnanılmaz görüntüsüyle katılımcıları büyüleyen 4 tarafı ledler ile çevrilmiş 3 boyutlu ve çok etkileyici bir deneyim alanıdır.
Yenilmez Robot

Yenilmez Robot

Yenilmez Robot, taş kağıt makas oynayan ve oyun içerisinde karşıdaki kişinin hareketlerini tahmin eden bir robottur. Asla yenilmez...
Voice Driver

Voice Driver

Voice Driver, katılımcıların ses seviyelerine göre Slot Car parkuru içerisindeki arabaların hızlarını şekillendiren bir yarış oyunudur.
Sphero Track

Sphero Track

Sphero Parkur Oyunu, tablet kalibrasyonu ile yönlendirilen, katılımcıların topun en kısa sürede zirveye çıkması için yarıştığı bir oyundur.
Eşini Bul

Eşini Bul

Eşini Bul, marka veya etkinliğe özel tasarlanmış kapalı duran kartlara tıklayarak aynı görünüme sahip kart çiftlerini eşleştirme oyunudur.
İnstagram Borsası

İnstagram Borsası

Katılımcıların etkinlik hashtagı ile paylaştıkları tüm sosyal medya gönderilerini beğenme sayılarına göre listelendiği bir üründür.
İnstagram Printer

İnstagram Printer

Instagram Printer, etkinlik hashtag'i ile paylaşılan tüm sosyal medya gönderilerinin baskılarını veren bir üründür.
Twitter Borsası

Twitter Borsası

Twitter Challenge, katılımcıların etkinlik hashtagı ile paylaşılan tüm tweetleri listeleyerek ekrana yansıtan bir etkileşim ürünüdür.
İnteraktif Müzik Kutusu

İnteraktif Müzik Kutusu

Twittter ya da Instagram üzerinden paylaşılan postlarla tetiklenip, katılımcıların istedikleri müziği çalan eğlenceli bir müzik deneyimidir.
Neuro Selector

Neuro Selector

EEG cihazları sayesinde katılımcıların kokuya, sese ya da görüntüye verdiği tepkileri ölçerek, görsel datalara dönüştüren bir üründür.
Augmented Reality Ekran

Augmented Reality Ekran

Artırılmış Gerçeklik Ekranı; Ekranda gördüğünüz gerçeklikler üzerine, sanal veriler eklenerek AR deneyimini yaşatan bir etkileşim ürünüdür.
Adım Sayar

Adım Sayar

Adım Sayar, katılımcıları hem eğlendiren hem de fiziksel olarak harekete geçiren interaktif bir üründür.
Ürün Kişiselleştirme

Ürün Kişiselleştirme

Marka ürünleriniz artık katılımcıların fotoğrafları ile özelleştirebilir ve kişiye özel customize edilebiliyor.
Run Challenge

Run Challenge

Run Challenge, katılımcıların fiziksel aktivitelerini ölçerek eğlenceli bir interaktif deneyim sunan bir üründür.
İnteraktİf Penaltı

İnteraktİf Penaltı

Interaktif Penaltı, katılımcıların hedef noktalara doğru şutlarını yönlendirerek puan kazanmaya çalıştıkları etkileyici bir aktivitedir.
Slot Car Parkur

Slot Car Parkur

Slot Car, geleneksel yarış anlayışını değiştirerek pedal çevirerek kontrol edilen slot car arabalarıyla dolu bir etkinliktir.