Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Türkiye’nin Konuştuğu Kampanya; Zamanın Ötesinde Bir Kucaklaşma

100. Yıla Özel Kampanyamız “Zamanın Ötesinde Bir Kucaklaşma” Milyonlara Ulaştı!

Bazen, zamanın sınırlarını aşan bir dokunuş, her şeyi değiştirebilir. Bugün sizlere, zamanın ötesine geçen dijital bir kucaklaşmanın hikayesini anlatıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, 29 Ekim’de, Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca insan, tarihin en önemli figürlerinden biriyle, Mustafa Kemal Atatürk’le yan yana gelme fırsatı buldu. Geliştirdiğimiz yapay zeka teknolojileri sayesinde, her biri kendi özel anısını yaşadı.

 

26 – 30 Ekim tarihleri arasında yayında kalan yüzüncüyıl.harikalar.com adresindeki mikro sitemize katılımcılar tarafından yüklenen her portre fotoğraf, yapay zeka yazılımımız tarafından anında analiz edildi. Kullanıcıların yaş ve cinsiyetlerine göre özelleştirilen anı fotoğrafları, sadece birkaç saniye içerisinde kendilerine hediye edildi. 

Ve sonuçlar gerçekten inanılmazdı! 

Saatler içerisinde viral olan mikro sitemizde; sadece dört gün boyunca, saniyede 15 fotoğraf işleyerek, toplamda 2 milyonun üzerinde kişiselleştirilmiş fotoğraf ürettik. Web sitemiz dünyanın dört bir yanından gelen 2,5 milyon tekil ziyaretçi ve 250 milyon sayfa görüntülenmesiyle dolup taştı.

 

Ve bu deneyim, sosyal medyada da bir çığ gibi yayıldı. Türkiye’nin dört bir yanından insanlar, #zamanınötesindebirkucaklaşma etiketi altında bir araya geldi. Ünlüler, kanaat önderleri ve milyonlarca kişi, Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını daha önce hiç görülmemiş bir şekilde kutladı. 

Haber yayın organları ve bir çok influencer siteyi tanıtan içerikler yayınladı. Fotoğraflarını paylaşan kullanıcıların %60’ı ise teşekkür etmek için Harikalar ‘ı etiketlemeyi unutmadı… Paylaşılan fotoğraflar, kampanya süresince ve sonrasında da herkesin konuştuğu konu oldu. 

Bize gelen teşekkür telefonları, binlerce e-posta ve mesaj, bizi duygulandırdı ve gururlandırdı. 

Şimdi, Harikalar olarak bu unutulmaz deneyimin hikayesini sizlere gururla sunuyoruz. Bu zaman yolculuğu hikayesi, sadece sayılarla değil, aynı zamanda insanların kalpleriyle de dolu. 

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimizi, etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.