Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Türkiye ‘nin Konuştuğu Kampanya; Zamanın Ötesinde Bir Kucaklaşma

100. Yıla Özel Kampanyamız “Zamanın Ötesinde Bir Kucaklaşma” Milyonlara Ulaştı!

Bazen, zamanın sınırlarını aşan bir dokunuş, her şeyi değiştirebilir. Bugün sizlere, zamanın ötesine geçen dijital bir kucaklaşmanın hikayesini anlatıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında, 29 Ekim’de, Türkiye’nin dört bir yanından milyonlarca insan, tarihin en önemli figürlerinden biriyle, Mustafa Kemal Atatürk’le yan yana gelme fırsatı buldu. Geliştirdiğimiz yapay zeka teknolojileri sayesinde, her biri kendi özel anısını yaşadı.

 

26 – 30 Ekim tarihleri arasında yayında kalan yüzüncüyıl.harikalar.com adresindeki mikro sitemize katılımcılar tarafından yüklenen her portre fotoğraf, yapay zeka yazılımımız tarafından anında analiz edildi. Kullanıcıların yaş ve cinsiyetlerine göre özelleştirilen anı fotoğrafları, sadece birkaç saniye içerisinde kendilerine hediye edildi. 

Ve sonuçlar gerçekten inanılmazdı! 

Saatler içerisinde viral olan mikro sitemizde; sadece dört gün boyunca, saniyede 15 fotoğraf işleyerek, toplamda 2 milyonun üzerinde kişiselleştirilmiş fotoğraf ürettik. Web sitemiz dünyanın dört bir yanından gelen 2,5 milyon tekil ziyaretçi ve 250 milyon sayfa görüntülenmesiyle dolup taştı.

 

Ve bu deneyim, sosyal medyada da bir çığ gibi yayıldı. Türkiye’nin dört bir yanından insanlar, #zamanınötesindebirkucaklaşma etiketi altında bir araya geldi. Ünlüler, kanaat önderleri ve milyonlarca kişi, Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını daha önce hiç görülmemiş bir şekilde kutladı. 

Haber yayın organları ve bir çok influencer siteyi tanıtan içerikler yayınladı. Fotoğraflarını paylaşan kullanıcıların %60’ı ise teşekkür etmek için Harikalar ‘ı etiketlemeyi unutmadı… Paylaşılan fotoğraflar, kampanya süresince ve sonrasında da herkesin konuştuğu konu oldu. 

Bize gelen teşekkür telefonları, binlerce e-posta ve mesaj, bizi duygulandırdı ve gururlandırdı. 

Şimdi, Harikalar olarak bu unutulmaz deneyimin hikayesini sizlere gururla sunuyoruz. Bu zaman yolculuğu hikayesi, sadece sayılarla değil, aynı zamanda insanların kalpleriyle de dolu. 

HEMEN ARA

Vakit kaybetmeden Zamanın Ötesinde Bir Kucaklaşma kampanyamız hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yapmak veya teklif almak için bizi arayabilirsiniz!

BİLGİ TALEBİ

Benzer hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bize hemen mesaj atın! Deneyimli satış ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR