Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Bilgi ve Farkındalık Yolculuğu: Kahramaa Dana Dome’daki Planetaryum Dome Deneyimi

Katar’ın Eşsiz Müzesi: Kahramaa Dana Dome’da Farkındalık Bir Dolu Planetaryum

Katar Kahramaa Awareness Park’ın içerisinde yer alan Dana Dome Planetaryum, bizim yaratıcı tasarım planımızla benzersiz bir dönüşüm yaşadı. Teknoloji altyapısıyla dokunaklı bir deneyim sunarak ziyaretçileri büyülemeyi başardık. Tüm elektronik bileşenler, özel bir yazılım ve tablet tabanlı kontrol sistemiyle entegre edildi. Bu, misafirlerin sinema filmlerini, salon ışıklarını, koltuk aydınlatmalarını, klimayı ve ses sistemini tabletleri üzerinden kolayca yönetmelerini sağladı.

Dome ’un içindeki görüntü sistemi ve içerik filmleri titizlikle yeniden düşünüldü ve projelendirildi. Ziyaretçilere sunulan deneyimin odak noktası, sürdürülebilirlik konsepti etrafında şekillendi. Burada, su ve enerji tasarrufunun önemiyle ilgili eğitici ve farkındalık artırıcı 3D bir film hazırlandı. Sunumun etkisi gelecek nesiller için daha sağlıklı bir dünya inşa etmeye ışık tutmak oldu.

Kahramaa Awareness Park’ın içinde yer alan bu dönüştürülmüş Planetaryum projesi, yenilikçi teknolojiyle donatılmış, sürdürülebilir bir geleceğe dikkat çeken etkileyici bir deneyim sunuyor. Çocukların ve ziyaretçilerin gözünde yeni ufuklar açarak, öğrenmeyi, farkındalığı ve sorumluluk duygusunu artırıyor.

BİLGİ TALEBİ

Bu proje hakkında detaylı veya benzer bir projeniz için teklif almak için hemen bize ulaşın! Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR