Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Bilgi ve Farkındalık Yolculuğu: Kahramaa Dana Dome’daki Planetaryum Dome Deneyimi

Dana Dome Planetaryum, Katar Kahramaa Awareness Parkı’nda gerçekleşen benzersiz dönüşümü ile sürdürülebilirlik ve etkileyici teknolojiyi bir araya getirerek ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Katar’ın Eşsiz Müzesi: Kahramaa Dana Dome’da Farkındalık Bir Dolu Planetaryum

 

Katar Kahramaa Awareness Park’ın içerisinde yer alan Dana Dome Planetaryum, benzersiz bir dönüşüm geçirerek etkileyici bir hikayeye dönüştü. Yaratıcı tasarımımız, teknolojik altyapısı ve dokunaklı deneyimle ziyaretçilerini büyüledi. Tüm elektronik bileşenler, özel bir yazılım ve tablet tabanlı kontrol sistemiyle entegre edildi. Böylece, misafirlerin sinema filmlerini, salon ışıklarını, koltuk aydınlatmalarını, klimayı ve ses sistemini tabletleri üzerinden kolayca yönetmelerini sağladı.

Dome’un içindeki görüntü sistemi ve içerik filmleri özenle düşünüldü. Fakat asıl odak noktası sürdürülebilirlik konseptiydi. Su ve enerji tasarrufunun önemini vurgulayan eğitici bir 3D film, ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmak için özel olarak hazırlandı. Sunumun etkisi, gelecek nesiller için daha sağlıklı bir dünyaya ışık tutmayı amaçladı.

Kahramaa Awareness Park’ın içindeki bu dönüştürülmüş Planetaryum projesi, yenilikçi teknoloji ile donatılmış, sürdürülebilir bir geleceğe vurgu yapan etkileyici bir deneyim sunuyor. Çocukların ve ziyaretçilerin bakış açışını genişleterek, öğrenmeyi destekleyen, farkındalığı artıran ve sorumluluk duygusunu güçlendiren bir deneyim sunuyor. Bu özel mekan, teknoloji ve doğanın eşsiz birlikteliği ile ziyaretçilerini duygusal bir yolculuğa davet ediyor.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar