Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kahramaa Su Farkındalığı Deneyimi: Katar’da Suyun Önemi ve Bilinci

Katar Kahramaa Awareness Park Müzesi için özenle hazırladığımız deneyim alanında, su tüketimi konusundaki farkındalığı artırmayı hedefleyen etkileşimli bir deneyim sunuyoruz.

Kahrama Awareness Park’taki Etkileşimli Deneyim Alanıyla Su Farkındalığına Yolculuk

Katar Kahramaa Awareness Park Müzesi’nde gerçekleştirdiğimiz etkileşimli deneyim alanı, su tüketimi konusundaki farkındalığı artırmayı hedefleyerek ziyaretçilere eşsiz bir öğrenme ve bilinçlenme deneyimi sunuyor.

Ziyaretçiler, bilgi edinmeye interaktif bir duvarla başlıyor. Deniz suyu arıtma süreci hakkında detayları öğrenen ziyaretçiler, sonrasında fiziksel etkileşimli dijital kovalar kullanarak deneyimlerini sürdürüyorlar.

İnteraktif duvar sayesinde suyun arıtılma sürecini öğrenen ziyaretçiler, dijital kovalar aracılığıyla pompalar ve kuyularla etkileşime geçerek kovalarını dijital suyla dolduruyorlar.

Fiziksel deneyimin sonunda, ziyaretçiler getirdikleri suyu ekranın haznesine aktarıp, ardından ortaya çıkan soruları yanıtlayarak 1 günlük su ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Bu interaktif soru-cevap etkileşimi, ziyaretçilerin su tüketimi ve tasarrufu konusundaki bilgilerini sınama ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Tasarladığımız deneyim alanı, suyun önemi ve tasarrufu konusundaki farkındalığı ziyaretçilere eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde anlatmayı amaçlıyor, böylece suyu daha değerli hale getirerek sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmayı destekliyor.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

     Fotoğraflar