Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kahramaa Su Farkındalığı Deneyimi: Katar’da Suyun Önemi ve Bilinci

Kahrama Awareness Park’taki Etkileşimli Deneyim Alanıyla Su Farkındalığına Yolculuk

Katar Kahramaa Awareness Park Müzesi için hazırladığımız deneyim alanını tamamladık. Ziyaretçilere su tüketimi konusundaki farkındalığı artırmayı amaçlayan bu alan, etkileşimli ve bilgilendirici bir deneyim sunuyor.

Deneyim, ziyaretçilerin bilgi edinerek başladığı etkileşimli duvarla başlıyor. Deniz suyu arıtma süreci hakkında detayları öğrenen ziyaretçiler, sonrasında fiziksel etkileşimli dijital kovalarla deneyimlerini sürdürüyorlar.

İnteraktif duvarda suyun arıtılma sürecine dair bilgi edindikten sonra, ziyaretçiler dijital kovaları kullanarak pompa ve kuyuları etkileşimli bir şekilde kullanarak kovalarını dijital suyla dolduruyorlar.

Bu fiziksel deneyim sonrasında, ziyaretçiler ekranın haznesine getirdikleri suyu aktardıktan sonra, ekranda ortaya çıkan soruları yanıtlayarak 1 günlük su ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Bu interaktif soru-cevap etkileşimi, ziyaretçilerin su tüketimi ve tasarrufu konusundaki bilgilerini test etmelerini sağlıyor.

Tasarladığımız bu deneyim alanı, suyun önemi ve tasarrufu hakkında ziyaretçilerin farkındalığını artırmayı amaçlamaktadır. Etkileşimli öğrenme ve eğlenceli deneyimle ziyaretçilere suyun değerini anlatma konusunda önemli bir adım olarak tasarlanmıştır.

BİLGİ TALEBİ

Bu proje hakkında detaylı veya benzer bir projeniz için teklif almak için hemen bize ulaşın! Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    FOTOĞRAFLAR