MERHABA DÜNYA!

İstanbul

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul
fabrika@harikalar.com

0212 247 39 29

Çanakkale

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale
fabrika@harikalar.com

0212 247 39 29

Amerika

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590
vallejo@harikalar.com

+1 510 381 0850

Katar

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha
doha@harikalar.com

+974 3020 3028

Hakkımızda

Markanızın Hikayesini,
Hayatın İçine Taşıyoruz!

2006 yılından bu yana Harikalar olarak, markaların öykülerini mühendislik, teknoloji ve tasarım becerilerimizle harmanlayarak yenilikçi, dijital ve fiziksel deneyimler yaratıyoruz.

Hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanarak, markalarımızın online ve offline mecrada entegre, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatmasına olanak sağlıyoruz. Yaratıcı süreçte, reklam ajanslarından farklı olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleriyle birlikte hayal kuruyoruz.

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi son teknolojilerle markalarımızı inovasyon ve teknolojiyle buluşturarak, Türkiye’nin öncü marka deneyim ajansı olarak hizmet veriyoruz.

 

Teknoloji Partnerlikleri

2019 yılında HUAWEI ‘nin Türkiye ‘deki global teknoloji partnerlerinden biri olduk. 5G odaklı Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik projeleri ile başlayan partnerliğimiz halen devam etmekte.

Global Operasyon

Türkiye, Amerika ve Katar ‘daki lokal ofislerimiz ile hizmetlerimizi tüm dünyada kendi ekiplerimiz ile yürütüyoruz.  Ayrıca Kore ve Çin ‘deki partnerliklerimiz ile faaliyetlerimizi asya bölgesinde genişletmeye hazırlanıyoruz.

AR-GE Laboratuvarları

Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi‘nde iki ayrı araştırma geliştirme ofisimiz ve prototipleme atölyemizde; yeni teknolojileri hayata geçiriyoruz, fikirlerimizi ürünleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

İletişimde yeni teknolojilerin farklı disiplinleri beslemeye başlamasıyla birlikte yepyeni mecralar, günümüzde hikaye anlatımı için yeni deneyimler sunan platformlara dönüştü. 

Bu noktadan hareketle tüm tecrübe ve bilgi birikimimiz ile insanın ve iletişimin olduğu her alanda teknoloji odaklı deneyim hizmetleri sunuyoruz.

Aktivasyon Deneyimleri

Onlarca aktivasyon ürünümüz ile birlikte; AVM etkinliklerinize, kurum içi toplantılarınıza ve marka aktivasyonlarınıza sürece yeni deneyimler katıyoruz.

Alan Deneyimleri

Müze, sergi, deneyim alanı ve tüm aktivasyon alanlarınız için deneyimsel tasarım çözümleri tasarlıyoruz, üretiyoruz ve operasyon sürecini yönetiyoruz.

Mazağa Deneyimleri

Mağaza içi teknolojik çözümlerimiz ile müşterilerinizin satın alma deneyimini (Shopper) geliştiriyor, satın alma sürecini kısaltacak çözümler üretiyoruz.

Ürün Deneyimleri

Tasarımdan son ürüne kadar süreçleri üstlenerek hedef kitlenize fayda yaratacak ve WOM etkisi yaratacak yeni ve benzersiz ürün deneyimleri tasarlıyoruz.