Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Hakkımızda

Bizler Harikalar olarak 2006 yılından beri yenilikçidijital ve fiziksel deneyimler ile markaların, mekanların ve etkinliklerin öykülerini hayata geçirmeye odaklanan bir marka deneyim ajansıyız.

Dijital Hikayenizi,
Hayatın İçine Taşıyoruz!

Harikalar olarak müşterilerimizin öykülerini; mühendislik, teknoloji ve tasarım becerilerimizle harmanlayarak yenilikçi, dijital ve fiziksel deneyimlere dönüştürüyoruz.

Hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin online ve offline mecrada entegre, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatmasına olanak sağlıyoruz. Yaratıcı süreçte, reklam ajanslarından farklı olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleriyle birlikte hayal kuruyoruz.

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi son teknolojilerle müşterilerimizi inovasyon ve teknolojiyle buluşturarak, Türkiye’nin öncü dijital deneyim ajansı olarak hizmet veriyoruz.

 

Teknoloji Partnerlikleri

2019 yılında HUAWEI ‘nin Türkiye ‘deki global teknoloji partnerlerinden biri olduk. Öncelikli olarak 5G odaklı Arttırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik projeleri ile başlayan global partnerliğimiz halen devam etmekte.

Global Operasyon

Türkiye, Amerika ve Katar ‘daki lokal ofislerimiz ile hizmetlerimizi tüm dünyada kendi ekiplerimiz ile yürütüyoruz.  Ayrıca Kore ve Çin ‘deki partnerliklerimiz ile faaliyetlerimizi asya bölgesinde genişletmeye hazırlanıyoruz.

AR-GE Laboratuvarları

Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi‘nde iki ayrı araştırma geliştirme ofisimiz ve prototipleme atölyemizde; yeni teknolojileri hayata geçiriyoruz, fikirlerimizi ürünleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

2006 yılından bu yana, insanın ve iletişimin olduğu her alanda tecrübe ve bilgi birikimimizle teknoloji odaklı deneyim hizmetleri sunuyoruz.

Etkinlik ve Aktivasyon Hizmetleri

Lansman, marka aktivasyonu, kurum içi toplantı, kongre, fuar, avm etkinlikleri, konser veya festival… Tüm etkinlik ve aktivasyon süreçleriniz için özel projeler üretiyoruz.

Müze ve Deneyim Alanı Projeleri

Müze, sergi, deneyim alanı, bilim merkezi gibi tüm deneyim alanlarınız için teknoloji odaklı benzersiz çözümler tasarlıyoruz, üretiyoruz ve operasyon sürecini yönetiyoruz.

Mağaza ve Shopper Çözümleri

Mağaza içi deneyimsel çözümlerimiz ile müşterilerinizin satın alma deneyimini (Shopper) geliştiriyor, satın alma sürecini kısaltacak çözümler üretiyoruz.

Özel Yazılım ve Ürün Geliştirme

Tasarımdan son ürüne kadar süreçleri üstlenerek hedef kitlenize fayda yaratacak ve WOM etkisi yaratacak yeni ve benzersiz ürün, yazılım deneyimleri tasarlıyoruz.