Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

İpekyol Cosmetics Pop-Up Store: Duyguların ve Teknolojinin Buluştuğu Alışveriş Deneyimi

 İpekyol Cosmetics Pop-Up Store, duygusal zenginliğiyle hediye vermenin ötesine geçerek, İstinye Park’ta misafirlerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İpekyol Cosmetics Pop-Up Store İle Yepyeni Bir Alışveriş Deneyimi!

 

İpekyol Cosmetics için tasarladığımız Pop-up store, İstanbul İstinye Park’ta, Mayıs ayı boyunca büyüleyici bir atmosfer oluşturdu. Burada, duyguları en zarif ve özgün şekilde ifade etmeyi amaçlayarak, koku temalı bir alışveriş deneyimini müşterilere sunmak için bir araya geldik.

Bu benzersiz alışveriş deneyimi için mimar Eda Yetiş‘in tasarladığı mağaza konseptini, duyguları harekete geçiren en son teknolojilerle birleştirerek yorumladık ve hayata geçirdik. 120 kişilik bir ekip ile gece gündüz çalışarak hazırladığımız İpekyol Cosmetics Pop-up Store projesi; tüm duyulara hitap eden yepyeni bir alışveriş deneyimini müşterileri ile buluşturdu.

Hemen ara, teklif al!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimizi, etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinlik Fotoğrafları


    Etkinliğimizde çekilen fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.