Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Kahramaa Carbon Zone Tamamlandı

Kahramaa Awareness Park Müzesi’ndeki yeni Carbon Zone İnteraktif Deneyim Alanı, sürdürülebilirlik ve iklim eylemi odaklı dev bir dome içindeki 3D film ve interaktif karbon ayak izi hesaplamasıyla ziyaretçilere fütüristik bir yolculuk sunuyor.

Carbon Zone İnteraktif Deneyim Alanı

 

Kahramaa Awareness Park Müzesi’ndeki deneyim alanlarımıza bir yenisi daha eklendi! Daha önce su tasarrufu temalı deneyim alanın yenilediğimiz müzede, bu sefer karbon ayak izi temalı alanı yeniledik.

Deneyim alanını tasarlarken; Birleşmiş Milletlerin’in stratejik hedefleri arasındaki “İklim Eylemi” ve “Sürdürülebilir Şehir ve Topluluklar” hedeflerini fütüristtik bir şekilde yorumladık.

Dev bir dome içinde konumlandırdığımız 3D filmimiz ile başlayan deneyim, interaktif karbon ayak izi hesabı ile devam ediyor. Ziyaretçiler soruları cevapladıkça karbon ayak izlerini hesaplıyorlar ve skorları Karbon Azaltıcı ‘nın hologram ekranında görünüyor.

Karbon Azaltıcı ‘nın önüne gelen ziyaretçiler, bu sefer de geleneksel bir Katar evinin üzerinden verdikleri cevaplardaki hataları 3D olarak görüyor, öğreniyor ve düzeltiyor.

Son aşamada ise ziyaretçiler, Zaman Makinesi alanına gelerek 2030 yılına ışınlanıyorlar! Öğrendikleri ile ilgili 3 soruya cevap verdikten sonra, yüz algılama teknolojisine sahip kamera sistemimiz ziyaretçilerimizin fotoğraflarını çekiyor. Cevaplarına göre 2030 yılına ışınlanan ziyaretçiler, fotoğrafını mail atarak deneyimi sonlandırıyorlar.

Hemen ara, teklif al!


Projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimizi, etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Etkinliğimizde çekilen fotoğrafları aşağıda inceleyebilirsiniz.