Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Katar Ofisimiz İlk Projesini Tamamladı

Doha’da geçen sene faaliyete geçen ofisimizin ilk projesi olan Carbon deneyim alanını, yaratıcılık ve uzmanlıkla bir araya getirerek başarıyla tamamladık!

2023 Doha’da Hızlı Başladı

 

Henüz geçen sene Doha’da faaliyete geçen ofisimiz, yaratıcılığın ve uzmanlığın muhteşem bir birleşimiyle, ilk projesini tamamladı!

Uzun aylar boyunca süren tasarım, kapsamlı araştırma, geliştirme ve üretim süreçlerinin ardından, projemizi muazzam bir lojistik operasyonla hayata geçirdik.

Şimdi, göz alıcı bir deneyimin kapılarını aralayan Kahrama Awaraness Park için hazırladığımız Carbon deneyim alanının tüm detaylarını heyecanla sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Yeni başarılarla dolu bu heyecan verici yolculuğumuzda sizleri de yanımızda hissetmekten mutluluk duyacağız. Gelecekteki projelerimizde birlikte daha pek çok başarıya imza atmak dileğiyle!

Hemen ara, teklif al!

Projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

 

Hemen Teklif Al


Ürünlerimizi, etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.