Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Schweppes ile Yeni Yıl Heyacanı

360 Video Selfie Wonder Village’deydi

360 Video Booth ürünümüz, yeni yıl etkinliğinde Aralık ayı boyunca büyülü bir atmosferde, Schweppes Türkiye ile birlikte Wonder Village etkinliğinde konuklarını ağırladı. Küçükçiftlik Park’ta, renkli ışıklarla süslenmiş ve neşe dolu anların yaşandığı bu etkinlikte, 360 Video Booth deneyimi ile ziyaretçilere unutulmaz bir yeni yıl hediyesi sunmanın gururunu yaşadık. 

Wonder Village etkinliği, tam 15 gün boyunca ziyaretçilerine eşsiz bir atmosferde keyifli anlar yaşatırken, 360 Video Booth ile eğlenceli anılarını ölümsüzleştirdi. Schweppes Türkiye’nin benzersiz lezzetleriyle bir araya gelen katılımcılar, sadece bir etkinlik değil, aynı zamanda samimi bir yeni yıl kutlaması deneyimi yaşadılar.

360 Video Selfie Nasıl Çalışır?

Katılımcı, video çekimi için platform üzerindeki yerini alır. Yüksek hızlı çekim yapan kamera, katılımcının etrafında tam bir tut atar ve çekimi sonlandırır. 

Anında Fotoğraf Düzenleme

360 Video Selfie, markanız ve etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, basılan fotoğrafların temanızla uyumlu olmasını sağlar.

Sınırsız Eğlence

Misafirlerinizle eğlenceli anlar yaşamanın yanı sıra, bu eşsiz deneyimi onlarla paylaşmanızın tadını çıkarın. Videolar, QR kod üzerinden anında indirilebilir ve sosyal medyada paylaşılmaya hazır hale getirilir.

Hemen ara, teklif al!


360 Video Booth
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


360 Video Booth
ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    360 Video Booth
    ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.