Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Sürükleyici Bir Etkinlik Deneyimi

Pyramid Oda ile etkinlikleriniz sürükleyici bir deneyime dönüşsün!

Pyramid Oda İle Yeniden Tanışma Vakti

Patentli ürünümüz Pyramid Oda, büyüleyici bir illüzyonun, yaratıcı animasyonlar ve aynaların muhteşem uyumuyla birleştirilerek oluşturulan dijital bir enstalasyondur.

Markanıza özel tasarlanan Pyramid Oda; etkinliklerde, lansmanlarda, sosyal medya kampanyalarında veya markaların şirket içi/dışı aktivitelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Size özel bir fotoğraf çekim hizmeti sunarak, markanıza veya etkinliğinize özel olarak tasarlanmış çerçeve uygulamalarını anında fotoğraflarınıza ekleyebiliriz. Bu sayede, etkinliğiniz boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğraflarınız, size özel çerçeveler ile daha fazla dikkat çekecektir.

Aynı zamanda etkinliğe katılan katılımcılar tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğraflar ve videolar sayesinde, markanın veya etkinliğin daha geniş kitlelere ulaşmasına imkan sağlıyor.

Hemen ara, teklif al!


Pyramid Oda ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Pyramid Room
 ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    Pyramid Room ürünümüz ile çektiğimiz fotoğraf örneklerini aşağıda inceleyebilirsiniz.