Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

Yepyeni Bir Video Çekim Deneyimi: Glambot

Yeni geliştirdiğimiz robotik el şeklindeki Glambot ile markanıza ve etkinliklerinize benzersiz bir video çekim deneyimi sunuyoruz.

Glambot etkinliklerinizde unutulmaz bir video deneyimi sunuyor!

Glambot, etkileyici tasarımı ve özel yetenekleriyle, katılımcılara unutulmaz bir video deneyimi yaşatıyor. Glambot, birden çok video çekme tekniği ile farklı açılardan katılımcıların karşısında dönerek ilgi çekici video çekimi gerçekleştiriyor. Özel olarak tasarlanmış bir ürün olan Glambot, etkinliklerde, lansmanlarda, sosyal medya kampanyalarında veya markaların şirket içi/dışı aktivitelerinde kullanılmak üzere geliştirildi. Aynı zamanda etkinliğe katılan katılımcılar tarafından sosyal medyada paylaşılan videolar sayesinde, markanın veya etkinliğin daha geniş kitlelere ulaşmasına imkan sağlıyor.

 

Glambot Nasıl Çalışıyor?

Katılımcılar, markaya veya etkinliğe özel olarak tasarlanmış arka planın önüne geçiyor. Geri sayım ile birlikte Glambot video çekimine başlıyor. Robot el şeklindeki video çekim cihazı, kullanıcılara hızla yaklaşarak 10 saniye boyunca çeşitli açılara geçerek video çekimini gerçekleştiriyor. Glambot, kamera hızını artırıp azaltarak, katılımcılara slow motion, zig zag, circle veya zoomin gibi birden çok çekim tekniği sunarak çeşitli videolar elde etmelerini sağlıyor. Çekilen videolar, katılımcılarla saniyeler içerisinde QR okutma sistemiyle veya dijital olarak paylaşılabiliyor. 

 

Glambot, markaya veya etkinliğe göre özelleştirilebilir

Glambot, diğer ürünlerimizde de olduğu gibi, arka plan ve özel çerçeveler, markaya veya etkinliklerin konseptlerine göre özelleştirilebilir. Etkinliğinizin temasına özgü senaryo ve kurgular entegre edilebilir ayrıca marka giydirmeleri yapılarak etkinliğin daha çok öne çıkmasını sağlanabilir. Markanıza özel hazırlanan çerçeve tasarımı, videolara uygulanarak, etkinlik boyunca dijital olarak paylaşılan fotoğrafların etkinliğinizin temasıyla uyumlu olmasını sağlar.

Hemen ara, teklif al!

Ürünlerimizi kiralamak, satın almak veya projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


Ürünlerimiz ve projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.