Videoyu oynat

Gerçek Zamanlı Data Görselleştirme

Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleşen Healthcare Innovation Now etkinliğinde Türkiye’de ilk kez gerçek zamanlı beyin dalgası data görselleştirmesini yaptık. Sekiz katılımcıya özel başlıklar takıp onlara dinlettiğimiz müziğe verdikleri tepkilerin datalarını topladık ve gerçek zamanlı olarak dev ekranda bu dataları görselleştirdik. Markamızın kurucusu Atilla Baybara’nın anlatımı ile seyircilerimize sunduğumuz bu görsel şölen, etkinlikte en çok dikkat çeken sunumlardan biri oldu.

Humanoid Robot

Ürettiğimiz humanoid robotun hareketlerini katılımcı hareketlerine göre düzenledik, robotu engellerle dolu bir parkura koyduk ve katılımcılardan robotu en kısa sürede hedefe ulaştırmalarını istedik. Bu süreçte katılımcılar hem hareket etmiş, hem unutulmaz bir deneyim yaşamış hem de marka ile olan bağlarını kuvvetlendirmiş oldular.

Innovation Healthcare Now Data
Innovation Healthcare Now Data

360 Video Selfie

90 derecelik açı ile 10 farklı profesyonel kameradan aynı anda çekip yaptık. Bu 10 fotoğrafı birleştirerek zamanın durmuş gibi göründüğü gifler oluşturduk. Bu gifleri hem seyircilerle hem de sosyal medyada paylaştık.

72948634624482

Sonuç

Sonuç olarak teknoloji sayesinde marka ve kullanıcıları bir araya getirmiş ve bağlarını daha da güçlendirmiş olduk.

Proje Galerisi

Proje Hakkında Bilgi Al