Harikalar LogoMERHABA DÜNYA!

İSTANBUL

Elmadağ Cad. No:81
Şişli, İstanbul

+90 212 247 39 29

ÇANAKKALE

Teknopark Yerleşkesi
Kat:1 No:5 Çanakkale

+90 212 247 39 29

AMERİKA

945 Nebraska St.
Vallejo CA
94590

+1 510 381 0850

KATAR

Lusail
Marina Twin Towers
Tower A, level 23 Doha

+974 3020 3028

90° GIF Photo Booth

90° GIF Photo Booth, etkinliklerinizi özel bir deneyimle canlandırmak için kiralayabileceğiniz bir üründür. Bu özel tasarlanmış fotoğraf kabini ürünü, Bullet Effect çekim tekniği kullanarak 10 farklı kameradan aynı anda 90 derecelik açıda çekim yapabilir. Etkinliğinize eğlenceli bir deneyim katmak için bizi hemen arayın ve bu eşsiz deneyimi hemen kiralayın!

90° GIF Photo Booth Nasıl Çalışır? 

Katılımcılar, özel olarak tasarlanmış arka plan önünde konumlanır. Kameraya doğru yönelerek, 90 derecelik açıyla yerleştirilmiş 10 adet DSLR fotoğraf makinesi aynı anda tetiklenir ve geri sayım ile birlikte fotoğraf çekimi gerçekleşir. Çekilen 10 fotoğraf anında birleştirilerek canlı ve eğlenceli bir GIF formatına dönüştürülür. Bu özel GIF videoları dijital platformlarda kolayca paylaşılabilir.

90° GIF Photo Booth, etkinliklerinizde unutulmaz bir deneyim yaşatmak için mükemmel bir seçenektir. Kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilir özellikleriyle birlikte, katılımcıların eğlenceli anılarını sosyal medya platformlarından paylaşmalarına olanak tanır.

Etkinliğinize Özel Tasarımlar


90° GIF Photo Booth
ürünümüz,
markanızın veya etkinliğinizin temasına uygun olarak özel hazırlanan çerçeve tasarımı ile süslenir. Bu tasarım, her fotoğrafa otomatik olarak uygulanarak, etkinlik boyunca basılan ve dijital olarak paylaşılan fotoğrafların temanıza uyumlu olmasını sağlar. Bu şekilde, çekilen fotoğraflar, sosyal medya platformlarında sizin özgün çerçevenizle paylaşılabilir. Bu özellikler, etkinliğinizi daha da özel ve unutulmaz kılmanıza yardımcı olur.

%0 KDV Avantajı ile Daha Az Ödeyin!


90° GIF Photo Booth
 ürünümüz Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE merkezimizde geliştirilerek ticarileşmiş bir üründür. Bu nedenle 90° GIF Photo Booth ürünümüz,  “223 – Geçici 20/1 Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde Yapılan İşlemler” kapsamında KDV istisnasına tabi tutulmaktadır.

90° GIF Photo Booth ürünümüzün kiralama ve satış işlemlerinde düzenlenen faturalarımızda %0 KDV uygulanmaktadır. Kesilen faturalar, gelir ve kurumlar vergisi hesaplamalarınız için kullanılabilir.

Hemen ara, teklif al!


90° GIF Photo Booth
ürünümüzü kiralamak, satın almak veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz! Satış ekibimiz en hızlı şekilde dönüş yapmak için sizi bekliyor!

Standart İle Sınırlı Kalmayın

Etkinliğiniz için aklınızda çok farklı bir fikir var ancak ürünümüzün standart sistemi buna uygun değil mi? Harikalar olarak tüm ürünlerimizin yazılım ve donanımlarını kendimiz üretiyoruz ve yaratıcı fikirleriniz için istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabiliyoruz!

Sosyal Medya Etkileşimi Alın

Bulut tabanlı paylaşım sistemimiz sayesinde etkinliklerinizdeki video ve fotoğraflar anında paylaşıma hazırdır. Katılımcılar dilerlerse QR kod okutabilir veya e-posta adreslerini yazarak video ve fotoğraflarını telefonlarına indirebilir veya mail atabilir.

Profesyonel Ekibimiz Sizinle

Kiraladığınız ürünleri, kurulum öncesi taleplerinize göre hazırlayan ve test eden deneyimli personelimiz etkinliğiniz boyunca sizlerle olacak. Kurulumdan söküme kadar tüm süreçleri profesyonel teknik ekibimiz sizin için gerçekleştirecek.

Sektör Öncüsü Harikalar ‘dan Hizmet Alın!


2006
yılından beri, 10.000‘den fazla etkinliği başarıyla tamamlamanın verdiği eşsiz tecrübe ile Harikalar olarak, etkinliklerinizi sadece bir toplantı, konferans veya kutlama olmaktan çıkarıp, katılımcılarınız için unutulmaz dijital deneyimlere dönüştürüyoruz; çünkü biz, sadece bir etkinlik organizasyonu değil, her bir detayda mükemmelliği ve sıra dışı anıları bir araya getiriyoruz.

Hemen Teklif Al


90° GIF Photo Booth ürünümüzü etkinlikleriniz için kiralamak veya satın almak için bizden teklif alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyor.

    Etkinliklerden Fotoğraflar


    90° GIF Photo Booth ürünümüz şimdiye kadar yüzlerce etkinlikte kullanıldı. Daha önceki etkinliklerinde çekilmiş fotoğraflarını aşağıda inceleyebilirsiniz.